Match score not available

Salesforce Data Cloud Architect

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience as Salesforce Data Cloud Architect, Salesforce Data Cloud Certification, Marketing Cloud Certification, Skills in conducting client workshops, Experience with Mulesoft integration.

Key responsabilities:

  • Design data flow graphs and integrations.
  • Plan architecture considering data cloud credits.
  • Create data dictionary documentation.
  • Plan DSO, DLO, DMO.
  • Assist in writing user stories.
Devire Human Resources, Staffing & Recruiting SME https://www.devire.pl/
201 - 500 Employees
See more Devire offers

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla Naszego klienta - jednej z największych firm doradczych na świecie, oferującej szeroki zakres usług, w tym doradztwo informatyczne i technologiczne poszukujemy osoby na stanowisko Salesforce Data Cloud Architecta.

Lokalizacja: 100% zdalnie

Typ umowy: Kontrakt B2B za pośrednictwem Devire

Wynagrodzenie: 200 - 250 PLN netto + VAT/h

Oczekiwania

  • Doświadczenie na stanowisku Salesforce Data Cloud Architect oraz Tech Lead
  • Certyfikacja Salesforce Data Cloud
  • Certyfikacja Marketing Cloud
  • Umiejętności w prowadzeniu warsztatów dla klientów, przygotowywaniu diagramów architektury oraz definiowaniu przypadków użycia dla Data Cloud
  • Doświadczenie w integracji z Mulesoft

Obowiązki

  • Zaprojektowanie wykresów przepływu danych i integracji.
  • Zaplanowanie architektury z uwzględnieniem kredytów data cloud,
  • Stworzenie dokumentacji data dictionary,
  • Zaplanowanie DSO, DLO, DMO,
  • Wsparcie w rozpisaniu user stories.

Stos technologiczny:

  • Salesforce Data Cloud
  • Salesforce Marketing Cloud
  • Mulesoft

Oferta

  • Wynagrodzenie w wysokości 200-250 zł/h netto + VAT
  • Możliwość pracy zdalnej (100%)
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
Polish