Match score not available

Open Telekom Cloud Trainee (REF3335A)

Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Junior (1-2 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Knowledge of Linux operating system, Basic understanding of computer networks, Intermediate English language skills, Active student status (under 25), Willingness to commit at least 120 hours per month.

Key responsabilities:

  • Participate in managing Open Telekom Cloud
  • Work with OpenStack based cloud technology in teams
  • Create and manage incoming tickets
  • Implement platform-related changes
  • Perform automation tasks in an agile environment
Deutsche Telekom IT Solutions HU logo
Deutsche Telekom IT Solutions HU XLarge https://www.deutschetelekomitsolutions.hu/
5001 - 10000 Employees
See more Deutsche Telekom IT Solutions HU offers

Job description

Cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Állás leírása

Részvétel az Open Telekom Cloud működtetésében

  • Munkavégzés egy openstack alapú cloud technológiával, csapatokban, mint például.: Hardware, Images, Database & Orchestration stb.
  • Jegyek készítése és beérkező jegyek kezelése
  •  Platformhoz kapcsolódó változtatások végrehajtása
  •  Szoros együttműködés magyar és külföldi kollégákkal
  •  Automatizálási feladatok
  •  Agilis munkakörnyezet

Képzettség

• Linux operációs rendszer tudás
• Alaptudás számítógépes hálózatok terén
• Középfokú angol nyelvtudás
• Pontos és precíz munkavégzés, a feladatok dokumentációját is beleértve
• Jó kommunikációs képesség
• Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony (25 év alatt passzív is megfelel)
• Legalább havi 120 óra vállalása

Előnyök

• Python, Bash, vagy más programozási nyelv ismerete
• Awx, Awx tower, Ansible alaptudás

További információk

    Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

    * Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

    Required profile

    Experience

    Level of experience: Junior (1-2 years)
    Spoken language(s):
    HungarianEnglish
    Check out the description to know which languages are mandatory.

    Other Skills

    • Detail Oriented
    • Verbal Communication Skills