Match score not available

Młodszy/a Specjalista/tka ds. Fakturowania

EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

English language proficiency A2/B1, Good knowledge of MS Office, especially Excel, Self-motivated, responsible, and accurate, Teamwork experience in an international setting, Preferred experience in accounting or finance.

Key responsabilities:

  • Coordinate order management process in Oracle BOSS
  • Verify and reconcile necessary billing data
  • Timely issue invoices and billing documents
  • Monitor timely submission of billing documents
  • Communicate with internal partners across branches
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Logo Jobgether

Your missions

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Opis stanowiska

Zespół ds. Fakturowania jest odpowiedzialny za koordynację procesu zleceń w systemie Oracle BOSS (order management) oraz procesu fakturowania, w tym:

  • uzgadnianie i weryfikację danych niezbędnych w procesie fakturowania i zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji
  • terminowe wystawianie faktur i innych dokumentów rozliczeniowych
  • monitorowanie terminowego spływu dokumentów rozliczeniowych
  • kontakt z partnerami wewnętrznymi w ramach wszystkich placówek SGS Polska

Kwalifikacje
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1
  • dobra znajomość Pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub pracy administracyjnej w międzynarodowym środowisku,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości lub dziale finansowym

Dodatkowe informacje
  • pełnoetatowe zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy
  • podczas okresu wdrożeniowego (ok. 2 tygodnie) 100% praca w biurze, docelowo praca w modelu hybrydowym: w skali miesiąca 4-5 dni pracy w biurze, w pozostałe dni home office
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Industry :
Wholesale

Soft Skills

  • Engagement Skills
  • Administrative Functions
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Office
  • Accountability
  • Customer Service
  • Detail Oriented
  • Teamwork