Match score not available

Senior Vue Developer (zdalnie)

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Key responsabilities:

  • Develop and maintain internal component library.
  • Work on post-trade execution system.
  • Implement data capture and transaction features.
  • Generate shared components for all projects.
  • Create custom solutions to optimize applications.
The Codest Information Technology & Services SME https://thecodest.co/
51 - 200 Employees
See more The Codest offers

Job description

Senior Vue Developer

🌍 Hello World!

Jesteśmy The Codest - International Tech Software Company z centrami technologicznymi w Polsce dostarczającymi globalne rozwiązania i projekty IT.

Nasze podstawowe wartości leżą w podejściu „Klienci i ludzie na pierwszym miejscu”, które stawia na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów i środowisko współpracy dla naszych pracowników, dzięki czemu dostarczamy naprawdę wyjątkowe produkty i usługi. Nasze doświadczenie koncentruje się na tworzeniu stron internetowych, DevOps oraz QA. Nasza misja stała się jasna po wielu latach tworzenia oprogramowania, obecnie specjalizujemy się w skalowaniu zespołów technologicznych dla klientów i partnerów.

Nasza podróż tutaj się nie kończy - chcemy dalej kontynuować nasz rozwój. Jeśli szukasz nowych możliwości, dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy:

Senior Vue Developera

💡Opis projektu:

Zespół liczy 15 frontendowców, którzy pracują na kilku projektach. Typowe zadania na tej pozycji to:

  • Praca nad wewnętrzną biblioteką komponentów -  wewnętrzna biblioteka rozwijana w Vuetify i Sass, z komponentami używanymi w każdym projekcie. Zapoznanie się z tym projektem jest zadaniem onboardingowym.

  • System post-transakcyjny - ma być systemem typu post trade execution, początkowo przeznaczonym dla klientów zarządzających funduszami i BPO. Ma on oferować następujące funkcjonalności:

    • Przechwytywanie i przechowywanie transakcji i zdarzeń

    • Potwierdzanie i rozliczanie transakcji

    • Rejestr transakcji

    • Raport pozycji

    • Raport Mark To Market

    • Raport o przyszłych przepływach pieniężnych i uzgodnienia

  • Projekt do generowania współdzielonych elementów do wszystkich projektów. Aplikacja umożliwia wyklinanie danych takich tabele, formularzy, nagłówki a następnie wyeksportowanie ich do JSON i użycie w dowolnej aplikacji klienta.

  • Projekt, który zastępuje narzędzia typu Lodash i polega na pisaniu własnych szytych na miarę rozwiązań co powoduje, że aplikacje są lżejsze.

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Problem Solving