Match score not available

AWS DevOps

Contract:
Salary:
4 - 8K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 4 years of DevOps experience in AWS, Experience with UNIX server administration, Practical knowledge of Terraform, Ansible, Docker, Good knowledge of English (min. B2), AWS certification is a plus.

Key responsabilities:

  • Design and implement stable cloud services in AWS
  • Create and maintain infrastructure using IaC tools like Terraform and Ansible
  • Monitor application/infrastructure performance and availability
  • Expand CI/CD systems and tools
  • Collaborate with development and support teams for seamless system operation
BaseLinker Scaleup https://baselinker.com/
51 - 200 Employees
See more BaseLinker offers

Logo Jobgether

Your missions

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US i na rynku DACH.

Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

Jeśli jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu w roli AWS DevOpsa – to czekamy na Twoją aplikację.

Zakres zadań

  • projektowanie i wdrażanie koncepcji stabilnego, zautomatyzowanego działania usług w chmurze (AWS)
  • tworzenie i utrzymywanie środowisk z wykorzystaniem IaC (Terraform, Ansible)
  • monitorowanie dostępności i poprawności działania aplikacji/infrastruktury
  • twórzenie/rozszerzanie infrastruktury systemu oraz narzędzii CI/CD
  • współpraca z zespołami programistów i zespołami wsparcia, aby zapewnić ciągłą i płynną pracę systemu

Na Co Dzień Pracujemy z

  • AWS
  • Ansible
  • Terraform
  • Linux
  • Nginx
  • MySQL
  • Redis,
  • RabbitMQ
  • PHP

Oczekiwania

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze DevOps (AWS) oraz administrowaniu serwerami unixowymi
  • doświadczenie we wdrażaniu procesów w oparciu o rozwiązanie chmurowe AWS
  • praktyczna znajomość narzędzi takich jak Terraform, Ansible, Docker
  • podejście „can do”, samodzielność oraz zarządzanie swoimi zadaniami w modelu pracy zdalnej
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • mile widziane certyfikaty AWS
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży e-commerce

Oferujemy

  • praca z własnym produktem BaseLinker - to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie - ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • dostęp do zajęć z angielskiego
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • karta Multisport, opieka medyczna Lux Med oraz dostęp do platformy Mindgram to u nas podstawa :)

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Zapewniamy bardzo krótki i przejrzysty proces rekrutacji

  • Przyjemny ale i nieco techniczny HR interview rozmowa z osobą z HR, by lepiej poznać Twój profil i dopasowanie do naszego projektu
  • Spotkanie z naszymi liderami technicznymi, by poznać się lepiej i przybliżyć Ci specyfikę naszego projektu.

Po tych 2 krokach zazwyczaj jesteśmy gotowi przekazać finalny feedback - mamy nadzieję, że ofertę współpracy :)

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Problem Solving