Match score not available

Rekruter RPO

Contract:
Salary:
4 - 192K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years recruitment experience, Experience with international hiring managers, Fluent in languages, Available for full-time or part-time.

Key responsabilities:

  • Manage end-to-end recruitment processes
  • Work on diverse projects with various clients
  • Organize your own work schedule
Talent Place
51 - 200 Employees
See more Talent Place offers

Logo Jobgether

Your missions

Talent Place to elastyczne rozwiązanie dla Rekruterów i HR Ekspertów.

W tej ofercie proponujemy Ci współpracę projektową polegającą na czasowej realizacji projektów dla naszych Klientów. Projekty trwają od 1 miesiąca do 2 lat. Po zakończeniu projektu jest możliwość przejścia do zespołu Klienta na stałe.

Dbamy o to aby projekt był dla Ciebie jak najbardziej interesujący a gdy się zakończy to szukamy kolejnego.

Współpraca Jako Rekruter RPO Oznacza

  • różnorodność projektów i Klientów, dla których realizujesz projekty,
  • pracę z dowolnego miejsca na świecie,
  • po naszej stronie jest organizacja projektu od strony sprzedażowej,
  • możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu projektu.

Czy Talent Place jest dla Ciebie? Sprawdź:

  • dla osób, które chcą współpracować bezpośrednio z Klientami i odpowiadać za cały proces end-to-end,
  • dla osób, które potrzebują różnorodności pod kątem Klientów i rekrutowanych ról,
  • dla osób które poszukują miejsca pracy, które da im więcej swobody i elastyczności niż standardowa praca na etacie,
  • dla osób, które lubią mieć ownership nad procesami i chętnie wprowadzają optymalizacje i udoskonalenia,
  • dla osób które chcą być częścią Zespołu i współtworzyć innowacyjne miejsce.

Opis stanowiska

Wymagania

Szukamy Rekruterki/a, Która/y

  • posiada min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end (cenimy jeśli masz doświadczenie z agencji rekrutacyjnej),
  • ma doświadczenie we współpracy z Hiring Managerami również międzynarodowymi,
  • ma przestrzeń czasową na realizowanie kontraktu “na full time” lub "part time"
  • lubi ludzi i bez problemu nawiązuje kontakty interpersonalne,
  • zna języki,
  • potrafi samodzielnie organizować czas pracy oraz realizować zadania.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • matching Klientów z Rekruterami – to my odpowiadamy za znalezienie projektu, który odpowiada Twojemu doświadczeniu i oczekiwaniom finansowym,
  • umowę zlecenie lub B2B
  • wsparcie zespołu Rekruterów, Sourcerów i Liderów. W naszej Społeczności się znamy i nawzajem sobie pomagamy ;)
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca na ziemii,
  • rozwój w Społeczności i możliwość późniejszego zatrudnienia w strukturach Talent Place
  • dostęp i wsparcie Społeczności Talent Place liczącej ponad 100 Rekruterów i HR Ekspertów,
  • nieograniczony dostęp do platformy Skillveo.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Time Management
  • Interpersonal Communications