Match score not available

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Strong communication skills in Lithuanian and English, Ability to multitask and prioritize tasks, Interest in electric vehicles and sustainability, Experience in customer service is a plus, Availability for shift work and night duties.

Key responsabilities:

  • Provide quality customer service via phone and email
  • Assist colleagues with EV-related inquiries
  • Offer feedback for improving customer service
  • Promote car-sharing services to existing and prospective clients
SPARK Bulgaria https://www.spark.bg/
11 - 50 Employees
See more SPARK Bulgaria offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

SPARK – tai daugiau nei elektromobilių dalijimosi paslauga. Mūsų tikslas prisidėti prie žalesnės miestų ateities bei padėti žmonėms atsisakyti nuosavo automobilio, kiekvienam suteikiant galimybę rinktis komfortiškas ir aplinkai draugiškas keliones! Keliauti su nuliu CO2 jau siūlome - Vilniuje, Kaune, Sofijoje ir Plovdive su daugiau nei 2000 elektromobilių SPARK mobiliojoje programėlėje.

Kviečiame prisijungti ir švarų miestą kurti drauge. Šiuo metu sparčiai augame ir ieškome Klientų aptarnavimo vadybininko.

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS ATSAKINGAS UŽ:

  • Operatyvų ir kokybišką SPARK klientų aptarnavimą telefonu bei elektroniniu paštu;
  • Nuolatinę pagalbą kolegoms aiškinantis įvairius įvykius su SPARK elektromobiliais;
  • Pastovų grįžtamojo ryšio bei idėjų teikimą siekiant pagerinti SPARK klientų aptarnavimą;
  • Proaktyvų elektromobilių dalijimosi ir papildomų paslaugų populiarinimą esamiems ir būsimiems klientams.

TIKIMĖS, KAD BŪSIMAS KOLEGA:

  • Yra komunikabilus ir empatiškas, gebantis greitai spręsti problemas;
  • Mėgsta bendrauti telefonu ir elektroniniu paštu;
  • Puikiai kalba lietuvių bei anglų kalbomis;
  • Turi greitą orientaciją bei geba vienu metu susitvarkyti su keliomis užduotimis;
  • Jaučia susidomėjimą elektromobiliais, aplinkos tvarumu;
  • Gali dirbti pagal pamaininį grafiką;
  • Yra pasirengęs pasyviems nakties budėjimams.

ŠIOS POZICIJOS SPARK DARBUOTOJAI GALI:

  • Nuolatos darbuotis iš namų;
  • Gauti reikalingus mokymus;
  • Išbandyti ir vairuoti daug įvairių markių elektromobilių;
  • Naudotis papildomomis sveikatingumo naudomis;
  • Naudotis papildomomis laisvomis dienomis, priklausomai nuo išdirbto laiko įmonėje;
  • Dirbti su draugiškais ir palaikančiais kolegomis.

Mėnesinis atlygis 1100 - 1500 EUR prieš mokesčius. Galutinis pasiūlymas aptariamas su pasirinktu kandidatu ir priklauso nuo kompetencijos.

Compensation1100 - 1500

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • Empathy
  • Proactivity
  • Problem Solving
  • Multitasking
  • Customer Service
  • Verbal Communication Skills