Match score not available

Inżynier projektów terenowych

Contract:
Salary:
10 - 10K yearly
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 6 years of experience, Strong communication skills, Analytical and organizational abilities, Knowledge of control systems and switches, Open to global travel.

Key responsabilities:

  • Support the team on site with turbomachinery equipment.
  • Resolve technical queries related to Field Service Engineering.
  • Coordinate service request resolutions and technical documentation.
  • Participate in Red Flag review processes and manage verification of technical packages.
  • Mentor employees and seek process improvements.
Astek
5001 - 10000 Employees
See more Astek offers

Jesteśmy częścią Grupy ASTEK, która od 1988 roku zdobywa doświadczenie na globalnym rynku usług konsultingowych i inżynieryjnych. Grupa ASTEK jest globalnym graczem w doradztwie inżynieryjnym i technologicznym, obecnym na 5 kontynentach.

Czego uczymy się od innych podmiotów Grupy w naszej codziennej pracy? Przede wszystkim: inspiracji, celów, dobrych praktyk, innowacyjnych działań i wartości.

W 2020, 2021, 2022 i 2023 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work i znaleźliśmy się w gronie 15 Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce w kategorii: duże firmy.

W Centrum Kompetencji inżynieryjnych realizujemy usługi i projekty min. dla sektora motoryzacyjnego, kolejowego oraz Oil & Gas. Wyspecjalizowane zespoły inżynierów pracują w ramach grup projektowych oraz grup kompetencyjnych, których działaniami zarządzamy. Realizujemy również programy szkoleniowe i certyfikacyjne w ramach podnoszenia kompetencji inżynieryjnych naszych konsultantów.

Model pracy: praca na Site'ach w Polsce i w Kanadzie

O projekcie:

Senior Field Project Manager, który będzie wspierał zespół na miejscu na Site'ach w dyscyplinach związanych z urządzeniami turbomaszynowymi i który jest uprawniony do rozwiązywania zapytań technicznych z zakresu Field Service Engineering działającej w ramach działań związanych z instalacją i uruchomieniem.​

Twój zakres obowiązków:

  • Wspieranie zespołu na miejscu w zakresie urządzeń turbomaszynowych.
  • Rozwiązywanie zapytań technicznych z zakresu Field Service Engineering związanych z oddaniem do eksploatacji i uruchomieniem zakładu.
  • Koordynowanie rozwiązywania zgłoszeń serwisowych i wydawanie dokumentacji technicznej zgodnie z instalacją i uruchomieniem.
  • Dzielenie się doświadczeniami na miejscu w ramach inżynierii, a także zarządzanie dokumentacją powykonawczą.
  • Uczestnictwo w procesie przeglądu Red Flag w celu kierowania i weryfikacji działań zespołu instalacyjnego oraz rozwiązywania problemów technicznych.
  • Zarządzanie weryfikacją techniczną pakietu technicznego dla dokumentów rozruchowych.
  • Mentoring pracowników.
  • Proaktywne poszukiwanie usprawnień w bieżących procesach.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 6 lat doświadczenia zawodowego w roli Field Project Managera/ obszarze uruchomień lub podobnym.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz kierowania małymi zespołami projektowymi.
  • Dobre umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Wiedza i zrozumienie w zakresie systemów sterowania i przełączników sterowania.
  • Otwartość na podróże służbowe (destynacje globalne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Oferujemy:

  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wybór preferowanego rodzaju współpracy (stała umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami lub elastyczna umowa B2B)
  • Szkolenia techniczne, certyfikaty i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Mentoring w ramach Centrum Kompetencyjnego - będziesz częścią społeczności CC od pierwszego dnia pracy. Będziesz mieć szansę rozwijać swoje umiejętności, uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które w codziennej pracy mierzą się z tymi samymi wyzwaniami
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie: agata.wojtyla@astek.net

Oferta nie jest dla Ciebie? Poleć nam znajomego i odbierz bonus do 7000 zł!

No ref: AO127470

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Problem Solving
  • Team Leadership
  • Mentorship
  • Analytical Skills
  • Organizational Skills