Match score not available

Frontend Developer (TS/JS), možnost full remote

Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Strong knowledge of HTML and CSS (SCSS) with at least 3 years of experience, Good understanding of TypeScript and JavaScript (ES6), Experience with modern JS frameworks such as Angular, React, Vue (Nuxt), Svelte, Proficient in coding designs from Figma/xD, Experience in creating components and design systems.

Key responsabilities:

  • Create custom components and design systems based on provided designs
  • Optimize website speed and collaborate on new projects with UX designers
  • Stay updated on industry trends and contribute to team morale
AURES Holdings http://www.auresholdings.eu/
1001 - 5000 Employees
See more AURES Holdings offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Do našeho týmu online marketingu hledáme talentovaného a nadšeného Frontend Developera, který se bude podílet na tvorbě moderních webových aplikací.

Náplň práce:

* Vytváření vlastních komponent a design systémů na základě dodaného designu od grafika

* Používáme vždy nejnovější verzi Angularu, ale zkušenost s Angularem není potřeba, stačí mít zkušenost s jakýmkoliv moderním JS frameworkem

* Optimalizace rychlosti webových stránek

* Spolupráce na nových projektech s UX designéry a programátory

* Ochota učit se novým věcem a mít přehled v novinkách a trendech v oboru

* Podílení se na skvělé náladě v týmu

Potřebujeme:

* Velmi dobrá znalost HTML a CSS (SCSS) s minimálně 3 lety praxe

* Dobrá znalost TypeScriptu a JavaScriptu (ES6)

* Zkušenost s prací s některým z moderních JS frameworků (Angular, React, Vue (Nuxt), Svelte, atd.)

* Velká znalost kódování designů z Figmy / xD

* Předchozí zkušenost s tvorbou vlastních komponent a design systémů

* Schopnost psát čistý, srozumitelný a udržovatelný kód

* Výhodou je znalost Server Side Renderingu

* Výhodou je znalost Node.js (Express.js)¨

* Znalost verzovacího systému GIT

Nabízíme:

* Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i remote.

* Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL.

* Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení.

* 5 dní volna k dovolené navíc.

* Zdravotní péči uLékaře.cz.

* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.

* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.

* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Hard Skills

Soft Skills

  • Adaptability
  • collaboration