Match score not available

Ekspert ds. sprzedaży przesyłek gabarytowych

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

2 years of experience in a similar position, Successful experience in B2B sales development.

Key responsabilities:

  • Develop sales of large and non-standard products
  • Collaborate effectively with clients
  • Deepen knowledge of customer needs
  • Participate in internal project activities for shipments
BLPaczka by BaseLinker Online Marketplace and E-commerce Startup https://blpaczka.com/
11 - 50 Employees
See more BLPaczka by BaseLinker offers

Logo Jobgether

Your missions

BLPaczka jest częścią Grupy BaseLinker - dostawcy najpopularniejszego w Polsce narzędzia do integracji i zarządzania sprzedażą w e-commerce. Jesteśmy integratorem logistycznym specjalizującym się w dostawach przesyłek zarówno w kraju jak i za granicę. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców (b2b) będących zarówno zaawansowanymi użytkownikami BaseLinkera, jak prowadzących małe i średnie biznesy e-commerce.

Szukamy ambitnego i zmotywowanego Eksperta ds. sprzedaży przesyłek gabarytowych, który dołączy do naszego młodego zespołu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż i doradztwo w zakresie przesyłek międzynarodowych.

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Benefity pracownicze, takie jak prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki

  • rozwój sprzedaży produktów gabarytowych i niestandardowych
  • efektywna współpraca z klientami, stałe pogłębianie wiedzy na temat ich potrzeb i możliwości rozwoju przesyłek gabarytowych i niestandardowych
  • współprowadzenie działań projektowych wewnątrz organizacji ukierunkowanych na wdrażaniu przesyłek gabarytowych i niestandardowych

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w rozwoju sprzedaży B2B poparte sukcesami, preferowane doświadczenie w telesprzedaży
  • umiejętność badania potrzeb klientów, negocjacji oraz prezentacji
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • samodzielne i aktywne podejście do powierzanych zadań

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Problem Solving
  • Organizational Skills