Match score not available

Ślusarz Narzędziowy - Umowa o pracę- Pn-Pt

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

Knowledge of die design and tools, Ability to manually process metals, Technical apprenticeship preferred, Experience with workshop machines.

Key responsabilities:

  • Maintenance of stamping tools
  • Modifications on tools
  • Support for production department
B8 Recruitment Sp. z o.o. Human Resources, Staffing & Recruiting Scaleup https://b8group.pl/
51 - 200 Employees
See more B8 Recruitment Sp. z o.o. offers

Logo Jobgether

Your missions

Bezpośrednio rekrutujemy ślusarza narzędziowego dla jednego z naszych klientów, oferując stałą współpracę.

Firma zajmuje się produkcją szerokiej gamy elementów z blach, w tym części metalowych dla branży motoryzacyjnej i AGD.

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę na 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00), możliwe nadgodziny
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów ( prywatne ubezpieczenie grupowe, system rekomendacji pracowników, dostęp do szkoleń rozwojowych, dostęp do zakładowej siłowni)

Zadania

  • Konserwacja i utrzymanie narzędzi tłocznych
  • Wykonywanie modyfikacji na narzędziach
  • Wsparcie działu produkcji

Oczekujemy

  • Znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych
  • Umiejętność ręcznej obróbki metali
  • Obsługa maszyn warsztatowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wykształcenie techniczne (szczególnie dla osób bez doświadczenia)

Dla kandydatów bez doświadczenia:

Oferujemy program szkoleniowy i wdrożenie do zawodu. Poszukujemy osób z wykształceniem technicznym, chętnych do nauki i gotowych do pracy w systemie zmianowym.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " ślusarz" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Required profile