Match score not available

Analytics Specialist

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years of Google Analytics experience, Analytical and logical thinking skills, Proficient in HTML and JavaScript basics, Experience with CMP platforms.

Key responsabilities:

  • Implement GA4 and marketing tools using GTM
  • Audit GA4 accounts for data accuracy
  • Resolve technical issues in GA4 and GTM
  • Provide recommendations based on data analysis
  • Conduct consultations and training on Google Analytics
data.rocks Marketing & Advertising SME https://data.rocks/
11 - 50 Employees
See more data.rocks offers

Logo Jobgether

Your missions

Cześć!

Szukamy ambitnej osoby, która dołączy do naszej zgranej ekipy w data.rocks jako Analytics Specialist!

Jeśli chcesz pomagać Klientom w rozwiązywaniu problemów z analityką, lubisz się uczyć i satysfakcję sprawia Ci tropienie błędów w konfiguracji GA, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Szukamy osób, które nie chcą “odhaczać” zadań z listy, ale wspólnie z nami chcą rozwijać biznesy naszych Klientów, a w obliczu problemu zamiast mówić “nie wiem”, mówią “nie wiem, ale się dowiem”.

Twoje Zadania

  • Realizowanie wdrożeń GA4 oraz innych narzędzi marketingowych, z wykorzystaniem Google Tag Managera
  • Audytowanie kont GA4 w celu sprawdzenia poprawności zbieranych danych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w GA4 i GTM Klientów
  • Tworzenie wytycznych dla deweloperów i współpraca z nimi w zakresie implementacji warstwy danych
  • Analizowanie danych i formułowanie rekomendacji dla Klientów
  • Przeprowadzanie konsultacji i szkoleń z Google Analytics
  • Wspieranie naszych specjalistów Ads w tematach analitycznych

Czego Oczekujemy Od Ciebie

  • Minimum 2 lat doświadczenia w konfiguracji kont Google Analytics i Google Tag Manager
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania priorytetami
  • Bardzo dużej dokładności – w naszej pracy kropka czy przecinek mają znaczenie
  • Komunikatywności i chęci do ciągłej nauki
  • Znajomości podstaw HTML i JavaScript
  • Praktycznej znajomości najpopularniejszych platform CMP

Doceniamy, jeżeli dodatkowo posiadasz

  • Praktyczną znajomość Google BigQuery, przede wszystkim pracy na danych z wykorzystaniem języka SQL
  • Praktyczną znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Praktyczną znajomość Google Data Studio
  • Dobrą znajomość JavaScript

Co Oferujemy

  • Umowę o pracę lub elastyczny kontrakt B2B – decyzja należy do Ciebie
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Indywidualny budżet szkoleniowy, szkolenia od Google oraz szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość rozwoju i wsparcie team leadera i pozostałych członków Zespołu
  • Spotkania integracyjne co kwartał i coroczne wyjazdy, żeby budować solidne więzi w Zespole
  • Klimat pełen wsparcia i wspólnego rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy – możesz zacząć pracę między 8:00 a 10:00

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Analytical Thinking
  • Detail Oriented
  • Problem Solving
  • Verbal Communication Skills
  • Organizational Skills