Match score not available

Junior Graphic & Video Specialist (AV Venture Builder)

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED
Contract:
Salary:
54 - 54K yearly
Experience:
Junior (1-2 years)

Student status or pupil, Basic experience with video editing software, Understanding of basic animation and graphic design.

Key responsabilities:

  • Create and edit marketing video content
  • Collaborate with creative team on brand content
  • Edit graphics and animate video materials
  • Prepare video content for various platforms
  • Monitor latest trends in graphic and video design
AV Venture Builder Scaleup https://av.pl/
51 - 200 Employees
See more AV Venture Builder offers

Logo Jobgether

Your missions

O stanowisku

Szukamy kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Junior Video & Graphic Editor. Jeśli jesteś entuzjastą tworzenia dynamicznych treści wideo, masz oko do detali i chcesz rozwijać swoje umiejętności w zespole profesjonalistów, ta oferta jest dla Ciebie.

Twoje Obowiązki

  • Tworzenie i edytowanie materiałów wideo na potrzeby marketingowe i promocyjne.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym w celu dostosowania treści do wytycznych marki.
  • Obróbka graficzna oraz animacja materiałów wideo.
  • Przygotowywanie treści wideo na różne platformy (YouTube, social media, itp.).
  • Monitorowanie najnowszych trendów w projektowaniu graficznym i wideo.

Wymagania

  • Status studenta lub ucznia.
  • Podstawowe doświadczenie w pracy z programami do edycji wideo (np. Adobe Premiere Pro, After Effects).
  • Znajomość podstaw animacji i grafiki komputerowej.
  • Kreatywność, zmysł estetyczny i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.

Oferujemy

  • Startujemy ze stawką 28,10 zł/h brutto (umowa zlecenie), ale to tylko początek – w miarę jak będziesz rozwijać swoje umiejętności - $$ będzie wzrastało!
  • Możliwość pracy w firmie rozwijającej się w kosmicznym tempie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w inspirującym zespole profesjonalistów.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych na rynku, łącząc kreatywność z nowoczesnymi technologiami. Nasza firma rozwija się dynamicznie, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych i angażujących treści, które przyciągają uwagę odbiorców na całym świecie.

Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj: AV Venture Builder

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)

Soft Skills

  • Teamwork
  • Detail Oriented
  • Creativity
  • Time Management
  • Calmness Under Pressure