Match score not available

Analityk Biznesowy

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED
Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Higher education in technical field, At least 2 years experience in IT systems design, Knowledge of data acquisition and processing techniques, Analytical skills with client-oriented approach, Practical skills in data verification and analysis.

Key responsabilities:

  • Design new IT systems and modify existing ones
  • Participate in implementation projects
  • Maintain contact with clients to gather business requirements
  • Support sales processes
Transition Technologies - Systems logo
Transition Technologies - Systems Information Technology & Services Scaleup
51 - 200 Employees
See more Transition Technologies - Systems offers

Logo Jobgether

Your missions

Jako Analityk Biznesowy w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za projektowanie nowych systemów informatycznych oraz modyfikację już istniejących (samodzielnie lub we współpracy z programistami i testerami). Do Twoich codziennych obowiązków będzie należał udział w projektach wdrożeniowych, utrzymywanie kontaktów z Klientami w celu zbierania założeń biznesowych oraz wsparcie procesów sprzedażowych

Oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej z branży IT
  • pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Grupy Kapitałowej na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • karty Multisport, wsparcie psychologa, kursy językowe, Program Rekomendacji Pracowników, Indywidualny Plan Rozwoju Pracownika, budżet rozwojowy oraz inne benefity
  • konkursy wewnątrzfirmowe - wyzwania sportowe, spotkania integracyjne
  • możliwość wzięcia udziału w akcjach proekologicznych firmy
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w siedzibie biura o dobrej lokalizacji (Warszawa)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania lub eksploatacji systemów informatycznych (systemy billingowe, systemy akwizycji danych, systemy księgowe)
  • znajomość zasad i technik pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania danych pomiarowych
  • sumienność i odpowiedzialność, orientacja na klienta, umiejętności analityczne
  • praktyczne umiejętności w zakresie:
    • pozyskiwania danych pomiarowych
    • weryfikacji ilościowej i jakościowej oraz analizy danych pomiarowych przekazywanych do rozliczeń, kontroli oraz bilansowania
    • pozyskiwania danych pomiarowych klientów z umowami kompleksowymi oraz dystrybucyjnymi poprzez systemy akwizycji danych odczytowych
    • analizy danych technicznych i odczytowych oraz ich monitorowania w systemach informatycznych pod kątem wykrywania nieprawidłowości w rozliczeniach z klientem
Obowiązki

  • projektowanie nowych systemów informatycznych i modyfikacja już istniejących (samodzielnie lub we współpracy z programistami i testerami)
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami w celu zbierania założeń biznesowych wsparcie procesów sprzedażowych

Nice to have

  • znajomość notacji UML, BPMN
  • znajomość narzędzi typu CASE (Enterprise Architect)
  • znajomość narzędzi: SoapUI, Postman, SQL Developer
  • znajomość zasad rozliczeń klientów za pobraną i oddaną energię elektryczną, wykorzystywania danych pomiarowych ich wpływu na rozliczenia finansowe oraz procesów obsługi klienta
  • podstawowa znajomość SQL
  • podstawowa znajomość struktur danych (XML, JSON)

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • Accountability
  • Detail-Oriented
  • technical-acumen
  • analytical-skills
  • verbal-communication-skills