Match score not available

Team Leader zespołu Administratorów SysOps

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED
Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Senior (5-10 years)

Expert knowledge in Enterprise Linux, public cloud., Experience managing technical specialist team., Ability to identify and solve issues., English proficiency for effective communication..

Key responsabilities:

  • Manage and support SysOps admin team.
  • Oversee implementation, development, and maintenance.
  • Ensure collaboration in client projects.
  • Handle administrative documentation and reporting.
Transition Technologies - Systems logo
Transition Technologies - Systems Information Technology & Services Scaleup https://www.linkedin.com/
51 - 200 Employees
See more Transition Technologies - Systems offers

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy Team Leadera zespołu Administratorów SysOps, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie i wsparcie merytoryczne zespołu administratorów. Do głównych obowiązków należeć będzie wdrażanie, rozwój i utrzymanie oprogramowania własnego oraz komponentów zależnych, takich jak serwery aplikacyjne, bazy danych, IBM MQ oraz Kafka. Dodatkowo, będziesz wspierać przygotowanie ofert dla klientów, prowadzić procesy rekrutacyjne w zespole, dbać o odpowiedni poziom wiedzy zespołu oraz raportować wyniki prac i KPI

Oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej z branży IT
  • pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Grupy Kapitałowej na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • karty Multisport, wsparcie psychologa, kursy językowe, Program Rekomendacji Pracowników, Indywidualny Plan Rozwoju budżet rozwojowy oraz inne benefity
  • konkursy wewnątrzfirmowe- wyzwania sportowe, spotkania integracyjne
  • możliwość wzięcia udziału w akcjach proekologicznych firmy
  • możliwość pracy hybrydowej w siedzibie biura o dobrej lokalizacji (ul. Dzielna, Warszawa)

Wymagania

  • wiedza ekspercka z co najmniej 2 z poniższych obszarów:
  • Enterprise Linux
  • chmura publiczna
  • baza danych Oracle
  • automatyzacja procesów wdrożeniowych
  • konteneryzacja, Kubernetes
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów technicznych
  • umiejętność trafnego identyfikowania problemów w działaniu aplikacji, baz danych oraz innych komponentów systemowych, a także znajdowania optymalnego rozwiązania w oparciu o dostępne środki i narzędzia
  • strategiczne i biznesowe podejście w kontekście realizowanych projektów
  • umiejętność budowania zaangażowania wśród pracowników
  • dobra organizacja pracy i komunikacji
  • samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną komunikację z klientem, prace z usługami oraz tworzenie dokumentacji technicznej

Obowiązki

  • zarządzanie i wsparcie merytoryczne zespołu administratorów w zakresie wdrażania, rozwoju i utrzymania oprogramowanie własnego oraz komponentów zależnych m.in.: serwerów aplikacyjnych, baz danych, IBM MQ oraz Kafka
  • komunikacja i współpraca we wdrożeniach zarówno wewnątrz firmy jak i bezpośrednio z klientami
  • zarzadzanie procesem monitorowania usług
  • automatyzacja prac i procesów operacyjnych
  • zarządzanie dokumentacją projektową oraz wewnętrzną
  • wsparcie w przygotowaniu ofert dla klientów
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w zespole
  • dbanie o odpowiedni poziom wiedzy zespołu
  • raportowanie wyników prac, KPI

Nice to have

  • znajomość baz danych Oracle, PostgreSQL od strony administratora
  • znajomość oprogramowania IBM Websphere MQ
  • znajomość Kafka, Docker, Kubernetes, OpenShift, Ansible oraz doświadczenie w automatyzacji procesów CI/CD za pomocą Gitlab i Jenkins

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)

Soft Skills

  • Accountability
  • team-management
  • Strategic Thinking
  • timelines
  • verbal-communication-skills
loading