Match score not available

SAP FI RE-FX Consultant

Contract:
Salary:
8 - 38K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years of SAP FI and RE / RE-FX consulting experience, Solid knowledge in SAP RE / RE-FX module, Very good command of English and/or German.

  • Involvement in Polish and international SAP FI and RE-FX projects
  • Preparing business concepts, functional specifications, and technical configurations
  • Supporting clients during the launch of new solutions
  • Conducting presentations and training
  • Participating in the development of tailored HICRON solutions
HICRON
201 - 500 Employees
See more HICRON offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy zaufanym dostawcą SAP oraz innych rozwiązań IT. Nasz zespół składa się z ponad 300 ekspertów w dziedzinie doradztwa IT, tworzenia oprogramowania, QA, procesów IT i zarządzania projektami. Jesteśmy polską firmą obsługującą klientów w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.hicron.com.

Aktualnie do zespołu Wdrożeń poszukujemy doświadczonego Konsultanta w obszarze SAP FI RE-FX.

Twoje wyzwania

  • Udział w realizacji polskich i zagranicznych projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych w ramach modułu SAP FI oraz RE-FX
  • Przygotowanie koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, konfiguracja systemu SAP zgodnie z wymaganiami klienta, przygotowanie danych podstawowych oraz przeprowadzenie testów
  • Aktywne wsparcie klienta w trakcie uruchomienia nowego rozwiązania
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń z zakresu dedykowanego obszaru
  • Udział w rozwoju dedykowanych rozwiązań HICRON

Nasze oczekiwania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w konsultingu SAP FI oraz SAP RE / RE/FX, w tym realizacja min. 1-2 projektów wdrożeniowych
  • Solidna wiedza w zakresie modułu SAP RE / RE-FX
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Komunikatywność i pozytywne usposobienie we współpracy zespołowej
  • Motywacja do intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze projektów SAP
  • Samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za jakość pracy i relacje z klientem
  • Orientacja na poszukiwanie informacji i rozwiązywanie problemów
  • Gotowość do podróży służbowych i prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Indywidualnie ustaloną ścieżkę rozwoju kompetencji fachowych oraz perspektywę udziału w tworzeniu niszowych rozwiązań eksperckich
  • Dostęp do zasobów szkoleniowych SAP Learning Hub oraz możliwość certyfikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w polskiej firmie współpracującej z międzynarodowymi klientami
  • Pracę w organizacji otwartej na feedback pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych)
  • Eventy integracyjne i rywalizacje sportowe
  • Indywidulny budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną lub z biura (Wrocław, Poznań, Warszawa)

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • Accountability
  • training-and-development
  • Information Gathering
  • Problem Solving
  • verbal-communication-skills
  • Self-Motivation