Match score not available

SAP ABAP BTP Developer

Contract:
Salary:
8 - 38K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 3 years of ABAP OO programming experience, Practical knowledge of SAP BTP programming models, Very good English proficiency.

Key responsabilities:

  • Support international projects with SAP solutions
  • Assist users with programming change requests
  • Engage actively with local and foreign clients
  • Explore new SAP technologies and solutions
HICRON
201 - 500 Employees
See more HICRON offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy zaufanym dostawcą SAP oraz innych rozwiązań IT. Nasz zespół składa się z ponad 300 ekspertów w dziedzinie doradztwa IT, tworzenia oprogramowania, QA, procesów IT i zarządzania projektami. Jesteśmy polską firmą obsługującą klientów w ponad 20 krajach na 4 kontynentach.

Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.hicron.com.

Aktualnie do zespołu Technologii SAP poszukujemy doświadczonych developerów w obszarze ABAP BTP.

Twoje Wyzwania

  • Realizacja/wsparcie międzynarodowych projektów w zakresie dedykowanych rozwiązań SAP
  • Wsparcie użytkownika w zakresie zgłoszeń wymagających wprowadzenia zmian programistycznych
  • Aktywny kontakt z klientem polskim i zagranicznym
  • Poznawanie technologii i nowych rozwiązań SAP

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu ABAP OO
  • Praktyczna znajomość technologii / modelu programowania dla SAP BTP:

– Cloud Application Programming model

– RESTful Application Programming model

– SAP Build

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, samodzielność oraz dbałość o wysoką jakość pracy

Mile widziane:

  • Znajomość Fiori / UI5
  • Znajomość integracji (PI/CPI)

Oferujemy

  • Indywidualnie ustalona ścieżka rozwoju kompetencji fachowych oraz perspektywa udziału w tworzeniu niszowych rozwiązań eksperckich
  • Dostęp do zasobów szkoleniowych SAP Learning Hub oraz możliwość certyfikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w polskiej firmie współpracującej z międzynarodowymi klientami
  • Pracę w organizacji otwartej na feedback pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych)
  • Eventy integracyjne i rywalizacje sportowe
  • Indywidulny budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną lub z biura (Wrocław, Poznań, Warszawa)

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • quality-assurance
  • verbal-communication-skills
  • Problem Solving
loading