Match score not available

SAP VMS Consultant

Contract:
Salary:
8 - 38K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

3 years in SAP implementation or support, 2 years in Vehicle Management System solutions, Strong knowledge of VMS integration, Excellent analytical and problem-solving skills, Fluent in English, written and spoken.

Key responsabilities:

  • Participate in global implementation projects
  • Develop modular solution concepts
  • Prepare technical specifications
  • Maintain good client relations
HICRON
201 - 500 Employees
See more HICRON offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy zaufanym dostawcą SAP oraz innych rozwiązań IT. Nasz zespół składa się z ponad 300 ekspertów w dziedzinie doradztwa IT, tworzenia oprogramowania, QA, procesów IT i zarządzania projektami. Jesteśmy polską firmą obsługującą klientów w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.hicron.com.

Aktualnie do zespołu wdrożeń poszukujemy Konsultanta SAP w obszarze VMS.

Twoje wyzwania

  • Udział w projektach wdrożeniowych na całym świecie
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań modułowych
  • Opracowywanie specyfikacji programistycznych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Nasze oczekiwania

  • 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w logistycznych modułach systemu SAP
  • 2-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu w Vehicle Management System
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu integracji VMS z innymi obszarami SAP
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (10-20% w skali roku)

Oferujemy

  • Indywidualnie ustaloną ścieżkę rozwoju kompetencji fachowych oraz perspektywę udziału w tworzeniu niszowych rozwiązań eksperckich
  • Dostęp do zasobów szkoleniowych SAP Learning Hub oraz możliwość certyfikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w polskiej firmie współpracującej z międzynarodowymi klientami
  • Pracę w organizacji otwartej na feedback pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych)
  • Eventy integracyjne i rywalizacje sportowe
  • Indywidulny budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną lub z biura (Wrocław, Poznań, Warszawa)

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • analytical-skills
  • Problem Solving