Match score not available

SAP SD Senior Consultant

Contract:
Salary:
8 - 38K yearly
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 6 years of SAP SD project experience, Certified in SAP SD module, Proficient in configuring SAP SD systems, Strong analytical skills, Fluent in English; German is a plus.

  • Participate in implementation projects domestically and internationally
  • Develop modular solution concepts and specifications
  • Implement and test new solutions
  • Configure SAP SD to meet unique customer needs
  • Prepare technical documentation and training for users
HICRON
201 - 500 Employees
See more HICRON offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy zaufanym dostawcą SAP oraz innych rozwiązań IT. Nasz zespół składa się z ponad 300 ekspertów w dziedzinie doradztwa IT, tworzenia oprogramowania, QA, procesów IT i zarządzania projektami. Jesteśmy polską firmą obsługującą klientów w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.hicron.com.

Aktualnie do zespołu Wdrożeń poszukujemy doświadczonego Konsultanta w obszarze SD.

Twoje wyzwania

  • Udział w projektach wdrożeniowych w Polsce i za granicą
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań modułowych
  • Opracowywanie specyfikacji programistycznych
  • Wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań
  • Konfigurowanie systemu SAP SD, aby dostosować go do unikalnych potrzeb i procesów organizacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i szkoleniowej dla użytkowników oraz innych członków zespołu

Nasze oczekiwania

  • Minimum 6 lat doświadczenia w prowadzeniu całościowych projektów wdrożeniowych w obszarze SD (obejmujących także S4Hana) dla klientów zewnętrznych
  • Dobra znajomość modułu Sales & Distribution w systemie SAP, potwierdzona certyfikatem
  • Umiejętność konfiguracji i dostosowywania systemu SAP SD do potrzeb klienta
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu integracji modułu SD z innymi obszarami SAP
  • Umiejętność przekazywania wiedzy oraz prowadzenia szkoleń z zakresu SAP SD dla użytkowników
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive i/lub doświadczenie w obszarze SAP Vehicle Management System (VMS)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (10-20% w skali roku)

Co oferujemy

  • Indywidualnie ustaloną ścieżkę rozwoju kompetencji fachowych oraz perspektywę udziału w tworzeniu niszowych rozwiązań eksperckich
  • Dostęp do zasobów szkoleniowych SAP Learning Hub oraz możliwość certyfikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w polskiej firmie współpracującej z międzynarodowymi klientami
  • Pracę w organizacji otwartej na feedback pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych)
  • Eventy integracyjne i rywalizacje sportowe
  • Indywidulny budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę hybrydową (Wrocław, Poznań, Warszawa)

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • training-and-development
  • Problem Solving
  • Proactivity
  • analytical-skills
  • verbal-communication-skills
  • engagement-skills
  • Self-Motivation