Match score not available

Senior Java Developer

Contract:
Salary:
38 - 38K yearly
Experience:
Senior (5-10 years)

Experience in building multi-module projects with Maven or Gradle, Proficiency in project patterns and system integration, Familiarity with microservices architecture, Knowledge of REST, GraphQL API design and maintenance, Additional knowledge of Azure cloud solutions is a plus.

Key responsabilities:

  • Develop new functionalities (70% work)
  • Maintain existing systems (30% work)
  • Collaborate in smaller teams with varied seniority levels
  • Participate in long-term remote projects
Neontri
51 - 200 Employees
See more Neontri offers

Logo Jobgether

Your missions

Cześć!

Z tej strony Neontri - jesteśmy firmą liczącą ponad 120 osób. Specjalizujemy się w dwóch obszarach:

  • tworzymy systemy, które zlecają nam nasi Klienci (najczęściej tworzymy coś od zera, albo dodajemy w pełni nowe funkcjonalności) głównie z obszaru: finansowego, bankowego, fin-tech, e-commerce - choć nie tylko :)
  • wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów, a naszym Kandydatom staramy się dobrać jak najlepiej dopasowane oferty (tzw. bodyleasing)

Co może nas wyróżniać spośród innych firm i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

  • Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji dużych, złożonych projektów. Miliony użytkowników codziennie korzystają z aplikacji, które współtworzymy.
  • Większość projektów jest prowadzona długoterminowo i w sposób zdalny. Dbamy o nasze relacje i możliwość cyklicznych spotkań na integracjach, czy spotkaniach tematycznych (m.in. wieczorki meksykańskie). Staramy się także angażować w akcje charytatywne.
  • W codziennej pracy stawiamy nacisk na szczerość, zaufanie, współpracę i dobre relacje. Pracujemy w mniejszych zespołach ze zróżnicowanym seniority.

Informacje o Projekcie

Obecnie dla naszego Klienta z branży retail poszukujemy Senior Java Developera

Projekt: Produkt do zarządzania gospodarką magazynową. 70% pracy to nowe funkcjonalności, 30% utrzymanie.

Czas trwania projektu: długoterminowy

Stack Technologiczny: Java (JDK 17+), Spring Boot, Spring Data JPA, Kafka, Avro, REST, Junit/Spock, AssertJ, Mockito, SQL/NoSQL, Kubernetes/Openshift.

Tryb pracy: 95% zdalnie, 1 raz w miesiącu wizyta w biurze w Poznaniu (centrum)

Model współpracy: kontrakt B2B z klientem Neontri

Proces Rekrutacyjny

Składa się z 2 etapów:

  • Krótka (około 20 minutowa) rozmowa telefoniczna z naszym działem HR,
  • Online Tech talk z Klientem (około 1 godziny). Podczas rozmowy pojawią się pytania o doświadczenie oraz sprawdzające wiedzę techniczną.

Aplikuj, Jeśli

Posiadasz

  • Praktykę w budowaniu projektów wielomodułowych z użyciem Maven lub Gradle.
  • Doświadczenie w pracy w złożonym środowisku zintegrowanym.
  • Biegłość w stosowaniu wzorców projektowych i integracji systemów.
  • Znajomość następujących technologii:
    • Java (JDK 17+)
    • Spring Boot
    • Spring Data JPA
    • Kafka
    • Avro
    • REST
    • Junit/Spock
    • AssertJ
    • Mockito
    • SQL/NoSQL
    • Kubernetes/Openshift
  • Praktyczną znajomość architektury mikroserwisowej.
  • Znajomość architektury heksagonalnej i DDD.
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu interfejsów API (REST, GraphQL).
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań chmurowych, zwłaszcza platformy Azure.
  • Mile widziane doświadczenie w pełnieniu roli Tech Leada.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Kontrakt B2B + płatne urlopy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju narzędzi dla najbardziej innowacyjnej sieci convenience store w Polsce i transformacji obszaru handlu detalicznego.
  • Sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj 😊 Do usłyszenia!

Required profile