Match score not available

Księgowa/y w Dziale Księgi Głównej z j. Niemieckim

Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years' experience in accounting, Proficient in SAP system, Good understanding of accounting principles, Experience in year-end closing processes, Communicative English and German skills (B2).

Key responsabilities:

  • Processing documents in SAP
  • Supporting month/year-end closing activities
  • Foreign currency valuation
  • Regular client communication
  • Managing entities in European countries
Infosys Poland Management Consulting Large https://www.infosysbpm.com/
1001 - 5000 Employees
See more Infosys Poland offers

Logo Jobgether

Your missions

Infosys Poland Sp. z. o. o. Lodz

Requirements:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w w obszarze księgowości, np. wycena walutowa, księgowanie dokumentów cyklicznych
  • Robocza znajomość systemu SAP
  • Dobre rozumienie zasad rachunkowości
  • Doświadczenie w procesie zamknięcia roku sprawozdawczego
  • Znajomość jezyka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie minimum na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów i/lub kursy księgowości będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, nastawienie na rozwiązywanie problemów i umiejętność pracy w zespole

Responsibilities:

  • Księgowanie/przetwarzanie dokumentów w SAP
  • Wspieranie działań związanych z zamknięciem miesiąca/roku
  • Wycena walut obcych
  • Regularne rozmowy z klientem
  • Zarządzanie podmiotami w krajach europejskich

We offer to the candidates:

  • Karierę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w różnych procesach
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet benefitów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Praca hybrydowa (2 dni z biura w Łodzi) lub zdalna na terenie Polski

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Management Consulting

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Teamwork
  • Problem Solving