Match score not available

DevOps Team Lead

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 5 years in software/IT roles, Leadership skills, Knowledge of Agile methodologies, Understanding of DevOps practices, Experience with Docker, Kubernetes.

Key responsabilities:

  • Manage and coordinate the DevOps team
  • Maintain and prioritize DevOps backlog
  • Support transition to product-oriented structure
  • Collaborate with development and operational teams
  • Report results using dashboards for productivity
Rite NRG Scaleup https://www.ritenrg.com/
51 - 200 Employees
See more Rite NRG offers

Logo Jobgether

Your missions

Dołącz do Rite NRG jako DevOps Team Lead! Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem DevOps i szukasz nowych wyzwań, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Zarządzanie projektem i koordynowanie zadań oraz przewodzenie zespołem DevOps, w skład którego wchodzi Scrum Master oraz kilku inżynierów DevOps.
  • Dbałość o backlog DevOps, zapewniając, że najważniejsze zadania są realizowane w pierwszej kolejności. Wspieranie przejścia zespołu do struktury zorientowanej na produkt oraz promowanie efektywnej komunikacji i wymiany wiedzy.
  • Współtworzenie i wdrażanie portfolio narzędzi oraz procesów DevOps.
  • Współpraca z zespołem developerskim, operacyjnym, architektami i innymi, aby utrzymywać backlog na bieżąco.
  • Dzielenie się najlepszymi praktykami oraz trendami z zakresu DevOps, aby tworzyć funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania dla produktów w ramach programu.
  • Dbanie o ciągłe doskonalenie i usprawniania.
  • Raportowanie wyników przy użyciu istniejących pulpitów nawigacyjnych, zwiększanie produktywności i efektywności produkcji oraz rozwoju.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia w rolach związanych z rozwojem oprogramowania lub IT, ze szczególnym naciskiem na praktyki DevOps.
  • Umiejętności przywódcze. Kluczowe są także doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, aby skutecznie współpracować z różnymi zespołami.
  • Umiejętność podejmowania krytycznych decyzji, priorytetyzacji zadań oraz efektywnego zarządzania złożonymi sytuacjami w dużej organizacji.
  • Znajomość metodologii Agile.
  • Zrozumienie praktyk DevOps, w tym CI/CD, automatyzacji, infrastruktury jako kodu.
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie z konteneryzacją (Docker, Kubernetes).
  • Doświadczenie z Azure DevOps, Terraform, Grafana/Prometheus, Kubernetes, Argo CD, VNET, optymalizacją kosztów Azure.

Mile Widziane

  • Certyfikat Scrum Master

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Będziesz pracować w zespołach z doskonałą kulturą inżynierską, dużym doświadczeniem, pozytywną energią i atmosferą.
  • Dołączysz do międzynarodowego zespołu zbudowanego z doświadczonych programistów.
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z biura we Wrocławiu, a także elastyczne godziny pracy.
  • Preferowana forma zawarcia umowy: Umowa o pracę.
  • Otrzymasz możliwość ciągłego rozwoju, nauki nowych technologii - poszukujemy osób proaktywnych i chętnych do wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta Multisport.
  • Workation - Tydzień pracy z Barcelony lub z innego miejsca na świecie.

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)

Soft Skills

  • Prioritization
  • Decision Making
  • Problem Reporting
  • Leadership Development
  • Verbal Communication Skills
  • Team Management
  • Social Skills