Match score not available

Sprzedawca w sklepie Grene w Kowalu

EXTRA HOLIDAYS
Contract:
Experience:
None

Minimum vocational education, Basic knowledge of agricultural industry, Computer skills (Word, Excel), Experience in sales is a plus.

Key responsabilities:

  • Provide professional customer service
  • Offer technical advice on products
  • Achieve designated sales goals
  • Maintain client relationships
  • Build the company's local image

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy energiczną i kreatywną osobę na stanowisko Sprzedawcy w markecie Grene w Kowalu. Oferujemy stabilną i pełną wyzwań  pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premię uzależnioną od wyników sklepu.

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów sklepu
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Realizacja założonych celów sprzedaży
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minium zawodowe
  • Podstawowa znajomość branży rolniczej lub jej otoczenia
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i nowe zadania
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • Wysoka kultura osobista
Stare Miasto (PL)

Location:

Required profile

Experience

Level of experience: None
Industry :
Wholesale

Soft Skills

  • Computer Literacy
  • Adaptability
  • Customer Service
  • Verbal Communication Skills
  • Social Skills