Match score not available

Brigádník pro JYSK Dvůr Králové

EXTRA HOLIDAYS
Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Availability of 20-30 hours/week, Hard-working, flexible, team player, Manual dexterity.

Key responsabilities:

  • Work at the cash register
  • Ensure store cleanliness and restocking
JYSK Retail (Super / Hypermarket) XLarge https://www.jysk.com/
10001 Employees
See more JYSK offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Popis nabídky práce

Pro naši prodejnu Dvůr Králové hledáme brigádníka s možností dlouhodobé spolupráce!

Co nabízíme:

Plat: 150 Kč/hodina

Nástup: Ihned nebo dohodou

- Flexibilní pracovní doba

- Přátelský kolektiv

- Možnost dlouhodobé spolupráce a v případě oboustranné spokojenosti - možnost přechodu na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

- Možnost odchodit min. 20-30h týdně

- Pracovitost, flexibilita a týmový duch

- Manuální zručnost

Náplň práce:

Práce na pokladně a obsluha zákazníků. Zajišťuješ, že je prodejna 100% čistá a dobře doplněná.
Budeš pomáhat při přijímání, vybalování a vykládání zboží, a to jak ve skladu, tak na prodejně, takže tě neodradí fyzická práce.

O NÁS

Věříme, že naši zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu, což potvrzuje i růst z jedné prodejny v roce 1979 na více než 3 000 prodejen po celém světě v současnosti. Proto se snažíme v rámci JYSKu nabízet možnosti rozvoje a růstu a jsme hrdí na to, že odměňujeme angažovanost a velké úsilí našich zaměstnanců. Naše tři základní hodnoty JYSK – Kupec, Kolega a Firemní kultura – vyjadřují chování a postoj, které můžeme jeden od druhého očekávat. Vzájemně si důvěřujeme a věříme v delegování a svobodu v zodpovědnosti.

JYSK přijímá všechny bez ohledu na věk, pohlaví, rasu, sexuální orientaci, fyzické nebo duševní schopnosti, etnický původ a zkušenosti. Společně zajišťujeme naši inkluzivní kulturu, která povzbuzuje, podporuje a oslavuje rozmanité hlasy našich zaměstnanců. Protože tato skvělá kombinace myslí, talentů a jedinečných osobností z nás dělá silnější tým.

Pro více informací prosím navštiv naši kariérní stránku.

Další informace

O NÁS

Věříme, že naši zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu, což potvrzuje i růst z jedné prodejny v roce 1979 na více než 3 300 prodejen po celém světě v současnosti. Proto se snažíme v rámci JYSKu nabízet možnosti rozvoje a růstu a jsme hrdí na to, že odměňujeme angažovanost a velké úsilí našich zaměstnanců. Naše tři základní hodnoty JYSK – Kupec, Kolega a Firemní kultura – vyjadřují chování a postoj, které můžeme jeden od druhého očekávat. Vzájemně si důvěřujeme a věříme v delegování a svobodu v zodpovědnosti.

Pro více informací prosím navštiv naši kariérní stránku.

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Industry :
Retail (Super / Hypermarket)
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • Team Motivation
  • strong-work-ethic
  • physical-flexibility
  • finger-dexterity