Match score not available

PHP developer (e-commerce Integration Developer)

Full Remote
Experience:
Mid-level (2-5 years)

2-4 years PHP/Nodde.js experience, Analytical skills in e-commerce projects, Fluent English, B2 level at least.

Key responsabilities:

  • Developing integrations for e-commerce market
  • Maintaining platform functionalities
  • Optimizing code for performance and security
  • Collaborating with technical leaders and support teams
  • Participating in additional system development projects
BaseLinker Scaleup https://baselinker.com/
51 - 200 Employees
See more BaseLinker offers

Logo Jobgether

Your missions

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynek w Indiach.

Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

Jeśli jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu w roli PHP developera (e-commerce international market's Integration Developer) – to czekamy na Twoją aplikację.

Wymagania

  • tworzenie i rozwijanie integracji z danego rynku
  • utrzymywanie podstawowych funkcjonalności platformy
  • optymalizacja kodu pod kątem wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji
  • współpraca bezpośrednio z liderami technicznymi, innymi deweloperami oraz zespołami wsparcia i utrzymania systemu
  • udział w dodatkowych projektach rozwojowych systemu BaseLinker

Na Co Dzień Pracujemy z

  • PHP8
  • MySQL
  • JavaScript
  • REST API, SOAP
  • GIT

Zadania

  • dostępność (godziny pracy: 14.00-22.00 rynek BR/US)
  • posiada 2-4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z użyciem języka PHP/ Node.js
  • jest samodzielny/a oraz potrafi zarządzać zadaniami w modelu pracy zdalnej
  • chętnie podejmuje indywidualne wyzwania i wykazuje otwartość na pracę w międzynarodowym zespole
  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne w codziennej pracy z projektem
  • potrafi (i lubi) samodzielnie przetestować funkcjonalności, nad którą pracuje i upewnić się, że działa zgodnie z oczekiwaniami
  • posługuje się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2
  • doświadczenie w projektach z obszaru e-commerce i znajomość produktu Baselinker będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

Required profile