Operator wózka widłowego czołowego, wysokiego składu, długie widły

Full Remote
Salary:
19 - 31K yearly

Key responsabilities:

  • Transporting products to production line
  • Operating forklift
Tabel Group
1001 - 5000 Employees
See more Tabel Group offers

Logo Jobgether

Your missions

Firma Tabel Gruppe poszukuje doświadczonych i odpowiedzialnych operatorów wózków widłowych czołowych do pracy w Lipsku.

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804

Oferujemy:

  • Stawkę:
    • Operator wózka czołowego: 15€/godz. brutto
    • Operator wózka wysokiego składu: 16€/godz. brutto
    • Operator wózka widłowego z długimi widłami: 16€/godz. brutto
  • Dodatkowo 10€ netto diety dziennie
  • Praca na trzy zmiany
  • Zakwaterowanie w cenie 300€ miesięcznie (pokoje dwuosobowe)
  • Przyjazd co tydzień

Obowiązki:

  • Dowożenie produktów na linię produkcyjną
  • Praca na wózku widłowym

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp:
+4915140580804

Required profile

Experience

loading