Match score not available

Kierowców Wózków Wysokiego Składowania

Contract:
Salary:
2 - 32K yearly
Work from:
Pennsylvania (USA), United States

Qualifications:

Experience in forklift operation.

Key responsabilities:

  • Loading and unloading goods using forklifts
  • Stacking goods in high shelves with high storage forklifts
  • Transporting high-quality car parts with forklifts (specifically Audi parts)
Tabel Group
1001 - 5000 Employees
See more Tabel Group offers

Logo Jobgether

Your missions

Firma Tabel Gruppe poszukuje: Kierowców Wózków Wysokiego Składowania

Poszukujemy dynamicznych i odpowiedzialnych osób do pracy w magazynie! Jeśli masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, zwłaszcza w obszarze wózków wysokiego składowania, ta praca jest dla Ciebie!
Lokalizacja: 74078 Heilbronn
Data rozpoczęcia pracy: 21-05

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 16,50 € / godz.
  • Miesięczne koszty najmu: 250€
  • Dodatek za koszty dojazdu: 1 € / godzinę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pracę w dynamicznym zespole

Zadania:

  • Wyjmowanie towaru z magazynu przy użyciu wózka widłowego o udźwigu 1,6 tony oraz wózka bocznego z długimi widełkami
  • Składowanie towaru w regałach wysokich za pomocą wózków wysokiego składowania
  • Przenoszenie wysokiej jakości części samochodowych za pomocą wózków widłowych (wózków wysokiego składowania) - części do Audi.

Required profile

Experience

Soft Skills

  • open-mindset
  • verbal-communication-skills
  • Adaptability
loading