Match score not available

Konsultant Dynamics 365 F&O (Finanse)

72% Flex
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience with Dynamics 365 F&O, Knowledge of financial modules, Ability to analyze business processes.

Key responsabilities:

  • Implementing and configuring financial modules
  • Analyzing business requirements
  • Training end users and providing technical support
  • Creating technical documentation
  • Monitoring and optimizing financial processes
XPLUS SME https://xplusglobal.com/
51 - 200 Employees
See more XPLUS offers

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy doświadczonego Konsultanta Dynamics 365 F&O, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za wdrożenia, konfigurację oraz optymalizację modułów finansowych w systemie Dynamics 365 F&O. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb biznesowych i przekształcania ich w skuteczne rozwiązania technologiczne.

Obowiązki:

  • Wdrażanie, konfiguracja modułów finansowych w Dynamics 365 F&O
  • Analiza wymagań biznesowych i proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Szkolenie użytkowników końcowych i zapewnianie wsparcia technicznego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu zapewnienia sukcesu wdrożeń
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów finansowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemem Dynamics 365 F&O, szczególnie w obszarze finansów
  • Znajomość modułów finansowych, takich jak księga główna, podatek, rozrachunki z dostawcami, rozrachunki z odbiorcami, budżetowanie, środki trwałe, zarządzanie zapasami
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych i przekładania ich na rozwiązania systemowe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, ekonomii, informatyki lub pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i udziału w innowacyjnych projektach
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Relationship Building