Match score not available

Konsultant / Konsultantka IT Due Diligence

EXTRA HOLIDAYS - FULLY FLEXIBLE

Proficiency in Polish and English, Basic knowledge of IT processes/security/infrastructure/applications.

Key responsabilities:

  • Supporting clients in technology due diligence processes
  • Analyzing IT resources, capabilities, and development potential
  • Communicating potential IT system changes to clients
  • Identifying potential technological gaps impacting transactions
  • Being part of projects to gain deep IT insights
PwC Acceleration Centers XLarge https://www.pwc.com/
10001 Employees
See more PwC Acceleration Centers offers

Logo Jobgether

Your missions

Job Description & Summary

Jako zespół Delivering Deal Value w PwC Polska specjalizujemy się w przejęciach i fuzjach firm oraz instytucji w zakresie technologii. Kompleksowo wspieramy naszych klientów, rozpoczynając od opracowywania strategii IT, poprzez doradztwo w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań, aż po staranną ocenę wykorzystywanych obecnie technologii. Skupiamy się na analizie jakości rozwiązań z zasadnością ich zastosowania oraz zgodnością z trendami branżowymi. Nasza przewaga polega na łączeniu ekspertyzy i doświadczenia ze znajomością najnowszych trendów. Pozwala nam to skutecznie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom oraz dostarczać najwyższą jakość klientom.

Wygląda ciekawie? Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Do naszego zespołu DDV poszukujemy:

Konsultanta / Konsultantki IT Due Diligence

Twoja przyszła rola:
  • wsparcie klienta podczas procesów przejęć i fuzji w zakresie części technologicznej, oceniając zasoby IT firmy, ich możliwości oraz potencjał rozwoju,
  • komunikacja i doradztwo w zakresie możliwości zmian w systemach IT klienta,
  • prowadzenie procesów poszukiwań potencjalnych gapów technologicznych, które mogą wpłynąć na transakcję,
  • będziesz częścią projektów, które dadzą Ci wiedzę jak wygląda “od kuchni” dzisiejsze IT i technologie zarówno w małych i nieznanych, jak i  dużych i renomowanych firmach.

Aplikuj, jeśli:
  • umiesz łączyć fakty i zależności w technologiach IT oraz wyciągać z nich ciekawe, logiczne wnioski,
  • biegle posługujesz się językiem polskim i językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • posiadasz podstawową wiedzę (i chcesz ją rozszerzać!) z zakresu: procesów IT / bezpieczeństwa IT / infrastruktury (chmura będzie dodatkowym plusem) / aplikacji biznesowych (ERP, CRM) / systemów OT.

Dołączając do nas zyskujesz:
  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • zaaplikuj,
  • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Mileną,
  • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W razie problemów, napisz do nas: pl_itrecruitment@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.

#LI-ML3 #LI-remote

Required profile

Experience

Soft Skills

  • Problem Solving
  • Verbal Communication Skills
  • Self-Motivation
  • Collaboration