Match score not available

Senior Site Reliability Engineer

72% Flex
Full Remote
Salary:
10 - 10K yearly
Experience:
Junior (1-2 years)

Astek
5001 - 10000 Employees
See more Astek offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy częścią Grupy ASTEK, która od 1988 roku zdobywa doświadczenie na globalnym rynku usług konsultingowych i inżynieryjnych. Grupa ASTEK jest globalnym graczem w doradztwie inżynieryjnym i technologicznym, obecnym na 5 kontynentach.

Czego uczymy się od innych podmiotów Grupy w naszej codziennej pracy? Przede wszystkim: inspiracji, celów, dobrych praktyk, innowacyjnych działań i wartości.

W 2020, 2021, 2022 i 2023 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work i znaleźliśmy się w gronie 15 Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce w kategorii: duże firmy.

W Centrum Kompetencji inżynieryjnych realizujemy usługi i projekty min. dla sektora motoryzacyjnego, kolejowego oraz Oil & Gas. Wyspecjalizowane zespoły inżynierów pracują w ramach grup projektowych oraz grup kompetencyjnych, których działaniami zarządzamy. Realizujemy również programy szkoleniowe i certyfikacyjne w ramach podnoszenia kompetencji inżynieryjnych naszych konsultantów

Model pracy:

  • Zdalny

Twój zakres obowiązków:

  • Regularne monitorowanie stanu i wydajności systemu IMS, zapewnienie jego wysokiej dostępności
  • Tworzenie i utrzymywanie skryptów automatyzujących zadania administracyjne oraz procesy wdrożeniowe specyficzne dla systemu IMS
  • Tworzenie narzędzi wspierających automatyzację, monitorowanie i zarządzanie wydajnością systemu IMS
  • Analiza i optymalizacja istniejących komponentów systemu w celu poprawy jego niezawodności i wydajności
  • Integracja praktyk DevOps w procesach rozwoju i utrzymania systemu IMS, w tym CI/CD
  • Tworzenie i utrzymywanie szczegółowej dokumentacji technicznej oraz procedur operacyjnych związanych z systemem IMS
  • Zapewnienie, że system IMS oraz procesy z nim związane są zgodne z obowiązującymi standardami i regulacjami branżowymi

Nasze oczekiwania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix oraz Windows
  • Doświadczenie w pracy z chmurami prywatnymi AWS - chmura znajduje się na prywatnym serwerze
  • Znajomość konteneryzacji i orkiestracji kontenerów (Docker, Kubernetes)
  • Praktyczna znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, GitLab CI/CD, CircleCI)
  • Umiejętność pisania skryptów w językach takich jak Python
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitorowania i logowania
  • Biegła znajomość języka angielskiego - praca w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wybór preferowanego rodzaju współpracy (stała umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami lub elastyczna umowa B2B)
  • Szkolenia techniczne, certyfikaty i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Mentoring w ramach Centrum Kompetencyjnego - będziesz częścią społeczności CC od pierwszego dnia pracy. Będziesz mieć szansę rozwijać swoje umiejętności, uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które w codziennej pracy mierzą się z tymi samymi wyzwaniami
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie: agata.wojtyla@astek.pl

Oferta nie jest dla Ciebie? Poleć nam znajomego i odbierz bonus do 7000 zł!

No ref: AO124740​

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Cooperation
  • Adaptability