Match score not available

Pierwsza linia wsparcia

Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

Qualifications:

Fluent in German & English (B2), Customer service skills.

Key responsabilities:

  • Daily support for German-speaking clients
  • Identify and transfer complex issues
  • Build positive client relationships

DCG to nowoczesna firma technologiczna, skupiająca w swoich szeregach specjalistów z branży IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą projektów rekrutacyjnych, które realizujemy dla naszych Partnerów, poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Codzienna obsługa klientów niemieckojęzycznych (pierwsza linia wsparcia)
  • Wsparcie techniczne poprzez telefon, czat, e-mail
  • Identyfikacja problemów klientów, przekazywanie skomplikowanych problemów na drugą linię wsparcia
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Jeżeli:

  • Mówisz płynnie po niemiecku (B2) i angielsku (B2)
  • Wiesz, jak zadawać właściwe pytania, aby dotrzeć do sedna sprawy
  • Masz wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i nastawienie na klienta
  • Posiadasz umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Masz pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta IT, albo chcesz je zdobyć

To to stanowisko jest dla Ciebie!

To możemy Ci zaproponować:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość nauki, rozwinięcia swojego profilu zawodowego oraz zdobycia wiedzy z zakresu IT
  • Udział w szkoleniach i programach dla talentów
  • Stabilne miejsce pracy z elastycznym harmonogramem

Agencja zarejestrowana w KRAZ pod nr ewidencyjnym: 4642

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Collaboration