Match score not available

Tester Manualny

72% Flex
Full Remote
Experience:
Entry-level / graduate

Minimum 3 years software testing experience, Knowledge of software testing tools and bug reporting.

Key responsabilities:

  • Conduct manual and integration tests
  • Prepare test environments and scripts
Detable Sp. z o.o.
11 - 50 Employees
See more Detable Sp. z o.o. offers

Logo Jobgether

Your missions

Dołącz do Detable Sp. Z o.o. - prężnie rozwijającej się firmy, która stawia na długofalową współpracę z doświadczonymi profesjonalistami.

Od ponad 2 lat jesteśmy partnerem dla instytucji z sektora publicznego, współpracujemy m.in. z Centrum e-zdrowia, Aplikacjami Krytycznymi Ministerstwa Finansów, Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego, Urzędem Do Spraw Cudzoziemców, Narodowym Funduszem Zdrowia i wieloma innymi.

Nasi konsultanci pracują nad rozwojem aplikacji i systemów, z których korzystają miliony Polaków!

Z sukcesem działamy na rzecz informatyzacji polskiej służby zdrowia. Bierzemy udział w rozwijaniu systemu e-zdrowie -P1 (e-recepty, gabinet gov.pl, KSO – krajowa sieć onkologiczna) a także e-krew oraz RIZM - Centralny Rejestr Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego.

Możemy pochwalić się także udziałem w realizacji kluczowych projektów w obszarze finansowym, takich jak KSeF - Krajowy System e-Faktur, JSP - Jednolity System Podatkowy.

Jeśli chcesz pracować nad aplikacjami, z których będziesz potem korzystać w codziennym życiu, dołącz do naszego zespołu jako Tester Manualny.

Ta rola jest właśnie dla Ciebie jeśli:

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
  • umiejętnie tworzysz przypadki i scenariusze testowe;
  • miałeś okazję pracować z narzędziami do zarządzania testami TestRail, Xray, HPQC lub pokrewne;
  • nie są Ci obce narzędzia do raportowania błędów, np.: JIRA, TestLink, HPQC;
  • w codziennej pracy wykorzystujesz: SoapUI, JMeter, Postman lub pokrewne;
  • SQL i umiejętność testowania za pomocą zapytań nie skrywa przed Tobą tajemnic;
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych i ich testowania;
  • przeprowadzałeś testy wydajnościowe;
  • sprawnie poruszasz się w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices;
  • na plus będzie minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver z Java;
  • fajnie, jeśli miałeś okazję koordynować prace zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych;
  • must have: znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu Twoim zadaniem będzie:

  • przeprowadzanie testów manualnych, integracyjnych;
  • przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych;
  • opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;
  • opracowywanie skryptów do testów wydajności;
  • opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;
  • udział we wdrażaniu oprogramowania;
  • zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;
  • współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania.

Z Naszej Strony Możesz Liczyć Na

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B;
  • wynagrodzenie od 70 do 100 PLN/h + vat / B2B;
  • długofalową współpracę opartą o wzajemny szacunek i partnerstwo;
  • pracę zdalną;
  • realny wpływ na rozwój projektu;
  • budżet szkoleniowy;
  • zdalny proces rekrutacyjny.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

  • rozmowa HR z naszą IT Rekruterką;
  • weryfikacja umiejętności technicznych przez naszego Lidera technicznego;
  • spotkanie z klientem;
  • decyzja i rozpoczęcie współpracy

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • troubleshooting-problem-solving
  • open-mindset