Match score not available

Microsoft D365 F/SCM Consultant

78% Flex
EXTRA HOLIDAYS - FULLY FLEXIBLE

More than 5 years experience in D365 F/SCM implementation in finance area, Experience in financial data migration, system integration, and documentation preparation.

Key responsabilities:

  • Lead finance area in D365 FSCM deployments
  • Participate actively in projects locally and globally, provide client deliverables, mentor junior consultants, analyze client requirements and propose solutions
PwC Acceleration Centers XLarge https://www.pwc.com/
10001 Employees
See more PwC Acceleration Centers offers

Logo Jobgether

Your missions

Job Description & Summary

Jako globalny lider w usługach aplikacji biznesowych, PwC jest wspierany przez zespół Dynamics 365 liczący 150 utalentowanych specjalistów.

Świadczymy usługi pierwszej klasy we wszystkich obszarach działalności biznesowej, takich jak Dynamics 365 i PowerPlatform. Projekty to nasza pasja a praca zespołowa jest fundamentem każdego przedsięwzięcia, które podejmujemy.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Microsoft D365 F/SCM Consultant (w obszarze Finanse)

Twoja przyszła rola:
  • kierowanie obszarem finansów w ramach prowadzonych przez spółkę wdrożeń Dynamics 365 F&SCM,
  • aktywne uczestnictwo w realizowanych projektach w kraju i za granicą zgodnie z przyjętą metodologią,
  • dostarczanie klientowi produktów wdrożenia,
  • dzielenie się wiedzą oraz wsparcie i mentoring młodszych konsultantów,
  • zbieranie wymogów klienta oraz proponowanie rozwiązań,
  • modyfikacja, optymalizacja i usprawnianie istniejących procesów klienta,
  • uczestnictwo w procesie sprzedażowym systemu,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zwieńczone certyfikatami.

Aplikuj, jeśli:
  • masz więcej niż 5 lat doświadczenia we wdrażaniu systemu Microsoft D365 F/SCM (lub AX2012) w obszarze finansów w projektach end to end,
  • znasz konfiguracje obszarów finansowych w modułach: AR, AP, GL, Fixed Assets, Cash&Bank, Budgeting, Costing, Projects, Consolidations,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość narzędzi raportowych oraz ogólną znajomość procesów SCM w systemie,
  • masz doświadczenie w integracji systemu z zewnętrznymi systemami (np. bankowymi),
  • posiadasz doświadczenie w migracji danych finansowych,
  • masz doświadczenie w prezentowaniu systemu oraz w przeprowadzaniu testów systemu (UAT, testów integracji, testów migracji),
  • posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej (dokumentacja procesowa, Fit/Gap, FDD, CR, dokumentowanie testów, cutover itp.),
  • współpracowałeś z deweloperami systemu,
  • masz bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
  • znajomość innych języków obcych umożliwiająca prowadzenie wdrożeń w tych językach.

Dołączając do nas zyskujesz:
  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, grupy sportowe i wiele więcej,
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet weterynaryjny dla pupila, concierge) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • 1 dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC.

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • zaaplikuj,
  • porozmawiaj telefonicznie z osobą z zespołu rekrutacji (Milena Ludwikowska),
  • poznaj swojego przyszłego Managera (Piotr Puszcz) i osoby z zespołu podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W razie problemów, napisz do nas: pl_itrecruitment@pwc.com.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.

#LI-remote #LI-ML3

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • budgeting
  • open-mindset
  • verbal-communication-skills
  • Mentorship