Match score not available

Junior Technology Risk Consultant

78% Flex
EXTRA HOLIDAYS - FULLY FLEXIBLE
Contract:
Experience:
Junior (1-2 years)

Higher education in IT or IT security, Minimum 1 year experience in IT systems analysis or related area, Knowledge of risk, control, and corporate governance.

Key responsabilities:

  • Participating in advisory projects for clients
  • Reviewing and analyzing business and IT processes for risk
  • Providing recommendations for process improvement and optimization
  • Compliance assessment with international standards like ISAE, SOC
PwC Acceleration Centers XLarge https://www.pwc.com/
10001 Employees
See more PwC Acceleration Centers offers

Logo Jobgether

Your missions

Job Description & Summary

Technology Risk w PwC Polska to zespół ponad 50 ekspertów. Zajmujemy się doradztwem w zakresie procesów, systemów i organizacji obszaru IT – realizujemy projekty SAP od tworzenia koncepcji aż po konfigurację w systemie. Identyfikujemy, analizujemy oraz zarządzamy ryzykiem biznesowym oraz informatycznym dla klientów z różnych sektorów na całym świecie.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Twoja przyszła rola:
  • aktywny udział w różnorodnych projektach doradczych i audytowych dla największych klientów z Polski, jak i z zagranicy,

  • przegląd procesów / procedur biznesowych i IT pod kątem ryzyka i testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych,

  • przeprowadzanie analiz i rekomendacji służącej do usprawniania i optymalizacji procesów;

  • ocena zgodności procesów ze standardami oraz dobrymi praktykami,

  • atestacja zgodnie z międzynarodowymi standardami, np. ISAE, SOC.

Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub bezpieczeństwa IT,

  • masz minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze analizy systemów IT lub podobnym obszarze,

  • masz wiedzę z tematów związanych z ryzykiem, kontrolą i szeroko rozumianym ładem korporacyjnym,

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i polskim,

  • cechują Cię wysokie umiejętności analityczne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze audytu  systemów IT,

  • znajomość standardów takich jak COBIT, ISO, NIST, CIS,

  • znajomość podstaw SQL,

  • udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich,

  • znajomość języka niemieckiego.

Dołączając do nas zyskujesz:
  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC np. (CISA) oraz konwersacje z native speaker,

  • program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,

  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,

  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,

  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,

  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • zaaplikuj,

  • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterem,

  • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej online z Managerem.

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: pl_ITrecruitment@pwc.com.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.

#LI-MT2 #LI-remote

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • verbal-communication-skills
  • Analytical Thinking
  • Teamwork