Match score not available

Rekruter IT (Mid/Senior)

Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years IT recruitment experience, Experience in end to end recruitment processes, Good English language skills - min. B2, Desire to work part-time, Ability to maintain positive candidate relationships.

Key responsabilities:

  • Execute IT recruitment projects from start to finish
  • Conduct candidate searches, including Direct Search method
  • Build long-term relationships with candidates
Next Technology Professionals - IT Recruitment | IT Outsourcing logo
Next Technology Professionals - IT Recruitment | IT Outsourcing
11 - 50 Employees
See more Next Technology Professionals - IT Recruitment | IT Outsourcing offers

Jesteśmy firmą stworzoną przez dwóch braci – Dominika & Piotra Jurków, czyli agencją rekrutacyjną i firmą świadczącą usługi związane z zatrudnianiem pracowników IT.

Szukamy osoby ambitnej, która jest otwarta na naukę i rozwój. Szukamy gracza zespołowego, który potrafi współpracować zarówno z innymi rekruterami, jak i handlowcami.

Znasz takie organizacje jak: TikTok, Huawei czy Ericsson? U nas dostaniesz możliwość współpracy z tymi firmami.

Obecnie Poszukujemy Kandydata Na Stanowisko

Zakres obowiązków

Realizacja projektów rekrutacyjnych (end2end) z branży IT.

Prowadzenie poszukiwań kandydatów i pozyskiwanie ich między innymi metodą Direct Search.

Budowanie długofalowych relacji z kandydatami.

Oczekujemy

Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji IT.

Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end to end.

Umiejętność budowania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z kandydatami.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2.

Chęć podjęcia pracy na część etatu - tj. około 10/15h tygodniowo.

Oferujemy

Zatrudnienie na część etatu na podstawie B2B lub UZ.

Wynagrodzenie godzinowe uzależnione od doświadczenia.

Elastyczne godziny pracy i pracę 100% zdalną.

Najlepsze narzędzia pracy, np. LinkedIn RPS.

Liczne imprezy integracyjne, które są huczne :)

Czekamy na Ciebie! :)

O nas

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Relationship Building