Match score not available

Datový analytik pro řešení ERP (H/U/M/A/N)

Remote:
Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Key responsabilities:

  • Perform in-depth analysis of business processes to identify improvement opportunities
  • Develop and implement analytical models to provide valuable insights and support strategic decision-making
  • Collaborate with technical teams and clients to design and implement solutions that meet and exceed business goals
  • Communicate analytical findings and recommendations to various stakeholders through compelling presentations and reports
  • Contribute to innovation processes and improve existing solutions and procedures

Job description

Logo Jobgether

Your missions

xalution s.r.o., Praha

V naší IT společnosti specializující se na implementaci ERP systémů a technologie Microsoft hledáme analytický talent, který propojí nejnovější technologické inovace s podnikovými strategiemi. Pokud máš vášeň pro rozklíčování komplexních dat, řešení problémů a transformaci podnikových procesů pomocí technologických řešení, staň se jedním z nás.

Jaké úkoly vás u nás čekají:

  • Provádění hloubkových analýz podnikových procesů za účelem identifikace příležitostí pro zlepšení a efektivnější využití ERP systémů.
  • Rozvoj a implementace analytických modelů, které poskytují cenné vhledy a podporují strategické rozhodování.
  • Spolupráce s technickými týmy a klienty pro návrh a zavedení řešení, která odpovídají a převyšují podnikové cíle.
  • Komunikace analytických zjištění a doporučení různým skupinám zúčastněných stran prostřednictvím přesvědčivých prezentací a reportů.
  • Přínos k inovačním procesům a zlepšení existujících řešení a postupů.

Proč se právě vy hodíte do našeho týmu:

  • Příležitost pracovat na špičkových projektech, kde můžeš uplatnit a rozšířit své dovednosti.
  • Rozvoj kariéry v přátelském a podporujícím prostředí, které oceňuje inovace a kreativitu.
  • Konkurenční odměňování a atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod.
  • Investice do tvého profesního růstu a osobního rozvoje.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Hard Skills

Soft Skills

  • Problem Solving
  • verbal-communication-skills
  • Innovation
  • Analytical Thinking
  • microsoft-software