Match score not available

Project Manager (CEX)

FULLY FLEXIBLE

Minimum 3 years of experience in marketing research, Ability to prepare visually appealing reports in Power Point and analyze data.

Key responsabilities:

  • Work on diverse research problems for inspiring clients
  • Manage time effectively and work both independently and within a team
Ipsos XLarge https://www.ipsos.com/
10001 Employees
See more Ipsos offers

Logo Jobgether

Your missions

JEŚLI TY TO:

    Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w badaniach marketingowych i apetyt na więcej

    Masz doświadczenie lub chęć poznania badań z obszaru Customer Experience, satysfakcji, NPS, Mystery Shopping

    Masz umiejętność przygotowywania estetycznych raportów w Power Point, doświadczenie w analizie danych i wyciąganiu z nich wniosków

    Jesteś graczem zespołowym, a przy tym osobą odpowiedzialną, rzetelną i z inicjatywą

    Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem, cechuje Cię samodzielność a powierzone zadania wykonujesz terminowo

MAMY DLA CIEBIE:

    Wiele satysfakcji z pracy nad różnorodnymi problemami badawczymi dla inspirujących klientów

    Taką organizację pracy, jaka odpowiada Ci najbardziej: czasem wcześniej, czasem później, zdalnie lub w biurze

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i stałą pensję

    Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i kartę SODEXO Lunchpass

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@ipsos.com z dopiskiem Project Manager CEX.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, przez Ipsos Sp. z o.o. oraz podmioty działające w ramach Ipsos S.A , mające swoją siedzibę na terytorium UE, w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji na stanowiska w Ipsos Sp. z o.o. lub w spółkach Ipsos S.A. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Ipsos Sp. o.o., z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewska 34A oraz że przysługuje mi prawo dostępu do tych danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie." (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Oferty nie zawierające podpisanej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

HR Polska

Required profile

Experience

Industry :
Professional Services

Hard Skills

Soft Skills

  • Proactivity
  • Accountability
  • microsoft-powerpoint
  • Teamwork