Match score not available

Zostań Żak PROfesorem

73% Flex

Have a course idea (online or in-person), Possess qualifications to conduct the course.

Key responsabilities:

  • Fill out the application form
  • Lead the course after being selected for the program
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Education SME http://zak.edu.pl/
501 - 1000 Employees
See more Centrum Nauki i Biznesu ŻAK offers

Logo Jobgether

Your missions

Aby wziąć udział w programie należy:

  • Mieć pomysł na kurs (online lub stacjonarny)
  • Mieć kwalifikacje pozwalające na przeprowadzenie takiego kursu
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  • Podpisać umowę o współpracy po pozytywnej weryfikacji wniosku, który zostaje przyjęty do programu
  • Poprowadzić kurs….
  • ….. i otrzymać wynagrodzenie :)

Warunki brzegowe:

  • Kurs nie może dublować oferty edukacyjnej Żaka
  • Minimalny próg rentowności decydujący o wystartowaniu kursu to 20%

Kto zajmuje się rekrutacją uczestników na kurs?

  • Może to zrobić wykładowca – wtedy udział w przychodach dzielimy UWAGA 50/50
  • Rekrutacja może być po naszej stronie a wtedy udział trenera w przychodach to 40%
  • Czas na rekrutację to maksymalnie 30 dni od daty zawarcia umowy.

Co z promocją kursu?

Trener ma możliwość skorzystania z pakietów promujących jego kurs w internecie (FB + wyszukiwarka):

  • pakiet brązowy o wartości 1000 zł
  • pakiet srebrny o wartości 2000 zł lub
  • pakiet złoty o wartości 3000 zł

Co daje Żak?

  • Jako Ośrodek Szkoleniowy posiadamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów
  • Wydajemy zaświadczenia i certyfikaty po kursie
  • Posiadamy sale i platformę szkoleniową, którymi chętnie się podzielimy
  • Zapewnimy materiały dydaktyczne
  • Możemy zająć się rekrutacją
  • Wiemy jak promować kursy w Internecie
  • Zajmiemy się całą stroną organizacyjną szkolenia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Required profile

Experience

Industry :
Education
Spoken language(s):
Polish