Match score not available

Endokrynolog - konsultacje zdalne

72% Flex
Work from:
Poland

Specialization in endocrinology or at least 2 years completed of such specialization..
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Logo Jobgether

Your missions

Szukamy lekarzy z całej Polski, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. Z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych; chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany. Obsługujemy największych polskich ubezpieczycieli.

Wymagania:

- ukończona specjalizacja z endokrynologii lub od 2. roku jej trwania

Oferujemy:

- możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie

- wsparcie merytoryczne i administracyjne (Zespół Obsługi Lekarskiej)

- elastyczny czas pracy - pełna dowolność w dodawaniu grafiku

- szkolenie wstępne z naszej platformy

- formę zatrudnienia B2B (kontrakt) lub Umowa Zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie - od 200 zł za godzinę w zależności od liczby pacjentów na godzinę i doświadczenia

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Hard Skills