Match working

Endokrynolog - konsultacje zdalne

72% Flex
Full Remote
Request priority access

72% Flex
Remote: Full Remote
Work from: Poland

Offer summary

Qualifications: Specialization in endocrinology or at least 2 years completed of such specialization..

Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider
SME

51 - 200 Employees

Job description

Logo JobgetherYour missions

Szukamy lekarzy z całej Polski, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. Z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych; chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany. Obsługujemy największych polskich ubezpieczycieli.

Wymagania:

- ukończona specjalizacja z endokrynologii lub od 2. roku jej trwania

Oferujemy:

- możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie

- wsparcie merytoryczne i administracyjne (Zespół Obsługi Lekarskiej)

- elastyczny czas pracy - pełna dowolność w dodawaniu grafiku

- szkolenie wstępne z naszej platformy

- formę zatrudnienia B2B (kontrakt) lub Umowa Zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie - od 200 zł za godzinę w zależności od liczby pacjentów na godzinę i doświadczenia

See more

Required profile

Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.
Soft Skills
  • Flexibility to work from anywhere worldwide.
  • Strong communication skills.
  • Desire to be part of the advancement of telemedicine and medical devices.

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.