Match score not available

Otolaryngolog dziecięcy

72% Flex
Work from:
Poland

Qualifications:

Specialization in pediatric otolaryngology.

Key responsabilities:

  • Remote medical consultations for children
  • Using Telemedi's intuitive platform for medical documentation
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Logo Jobgether

Your missions

Telemedi podejmie współpracę z lekarzami otolaryngologami dziecięcymi.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. A z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych; chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany

Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie.

Ukończona specjalizacja z otolaryngologii lub w trakcie (od 2 roku specjalizacji)

-Elastyczny czas pracy, który dopasowany jest do dyspozycyjności lekarza;

-Intuicyjna platforma do wystawiania zaleceń i dokumentacji medycznej;

-Szkolenie wstępne;

-Forma zatrudnienia B2B (kontrakt) lub Umowa Zlecenie;

- atrakcyjne wynagrodzenie, od 200 zł za godzinę (zależne od ilości pacjentów na godzinę i doświadczenia)

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish