Nauczyciel – Fleet manager – zarządzanie flotą samochodową ONLINE

73% Flex
Work from:
Poland

Relevant education, Teaching qualifications (preferred), Conscientiousness, Reliability.

Key responsabilities:

  • Ensuring high-quality teaching and professionalism
  • Preparing students for work in selected professions
  • Implementing the program on fleet management
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Education SME https://zak.edu.pl/
501 - 1000 Employees
See more Centrum Nauki i Biznesu ŻAK offers

Logo Jobgether

Your missions

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: - Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu - Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku pracy - Realizacja programu o poniżej wymienionej tematyce: - Fleet Manager- rola, regulacje prawne - Polityka flotowa- budowa wewnętrznego regulaminu korzystania z samochodów służbowych - Komunikacja w biznesie- budowanie współpracy, wybór dostawców - TCO (Total Cost of Ownership) - CAR FLEET MANAGEMENT - Serwis, naprawa - wybór ofert, identyfikacja, optymalizacja kosztów - Ryzyko związane z zarządzaniem flotą w firmie

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
  • Sumienność
  • Rzetelność

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Żaku
  • Praca zdalna

Required profile

Experience

Industry :
Education
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Excellent Communication
  • Teamwork

Find more Fleet Manager/Officer jobs