Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji do telekonsultacji zdalnych

72% Flex
Work from:
Poland

Specialists or 2nd year specialization doctors in specific medical fields..

  • Providing remote medical consultations through a modern platform, issuing prescriptions and referrals, maintaining patient documentation.
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Logo Jobgether

Your missions

Szukamy lekarzy Z CAŁEJ POLSKI, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. Z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym telekonsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych. Chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany.
Obsługujemy największych polskich ubezpieczycieli.

Współpraca z nami polega na udzielaniu zdalnych konsultacji medycznych za pośrednictwem nowoczesnej platformy. Konsultacje lekarskie odbywają się przez czat, wideo albo telefon.

Platforma Telemedi umożliwia oczywiście wystawianie recept, skierowań i zwolnień, daje też dostęp do dokumentacji pacjenta.

W tej chwili szukamy lekarzy specjalistów, bądź lekarzy od 2. roku specjalizacji z:

  • endokrynologii,
  • enodkrynologii dziecięcej,
  • gastroenterologii,
  • nefrologii,
  • laryngologii,
  • ortopedii,
  • psychiatrii,
  • pulmunologii,
  • urologii
  • brak wymaganej minimalnej dostępności
  • elastyczność grafiku
  • stawka za zrealizowaną konsultację
  • czas trwania konsultacji ustalony według preferencji lekarza
  • umowa zlecenie lub umowa B2B
  • szkolenie z naszej platformy przed rozpoczęciem pracy
  • wsparcie merytoryczne oraz administracyjne
  • możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Business Decision Making

Find more Doctor jobs