Match working

Angiolog Teleporady

77% Flex
Full Remote
Full time

  • Remote from:Poland

77% Flex
Remote:Full Remote
Contract:Full time
Work from:Poland
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider
SME

51 - 200 Employees

Job description

Logo JobgetherYour missions

Telemedi podejmie współpracę z lekarzami specjalistami oraz w trakcie specjalizacji (od 2 roku szkolenia specjalizacyjnego) z zakresu angiologii.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. A z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych; chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany.

Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie.

Ukończona specjalizacja z angiologii lub w trakcie (od 2 roku specjalizacji)

Oferujemy:

-Wsparcie administracyjne;

-Elastyczny czas pracy, który dopasowany jest do dyspozycyjności lekarza;

-Szkolenie wstępne;

-Forma zatrudnienia B2B (kontrakt) lub Umowa Zlecenie;

- Atrakcyjne wynagrodzenie, od 240 zł brutto w ciągu godziny- zależne od ilości pacjentów na godzinę i doświadczenia

Required profile

Remote location allowed
To apply to this offer, be sure you can work from :
Poland
Experience
Industry :
Spoken language(s)
Check out the description to know which languages are mandatory.