Match score not available

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Graphic design skills in Canva and Adobe Creative Cloud, Ability to create briefs for creative agencies, Intermediate English proficiency (B2), Excellent command of Office, especially PowerPoint, Strong organization and project coordination skills.

Key responsabilities:

  • Update internal pages on SharePoint
  • Coordinate production of marketing materials
  • Design promotional items and graphics
  • Support departments in organizing external events
  • Implement global branding strategies locally
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Job description

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Opis stanowiska
  • aktualizacja stron wewnętrznych na Sharepoint
  • kontakt z dostawcami i zleceniodawcami w zakresie produkcji druków, gadżetów, innych materiałów promocyjnych oraz praca w wew. systemie do składania zamówień
  • koordynacja produkcji materiałów marketingowych (gadżety, kalendarze, druki)
  • koordynacja produkcji materiałów marketingowych (video, foto)
  • projektowanie graficzne (Canva, Pakiet Adobe)
  • wparcie branż przy organizacji eventów zewnętrznych
  • wdrażanie wizerunkowej globalnej strategii SGS
  • kontrola wykorzystywania logo SGS
  • kontrola poprawności realizacji materiałów graficznych, w tym popularyzacja przestrzegania  zasad projektowania
  • śledzenie zmian w zakresie wizerunku SGS i wdrażanie globalnych strategii na poziom lokalny

Kwalifikacje
  • projektowanie graficzne w Canvie i w pakiecie Adobe Creative Cloud
  • umiejętność tworzenia briefów dla agencji kreatywnych (druki, gadżety, targi, filmy, sesje foto)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2)
  • doskonała znajomość pakietu Office, w szczególności PowerPoint
  • doskonała organizacja pracy własnej i koordynacja złożonych projektów
  • umiejętność współpracy z wieloma podmiotami jednocześnie pod presją czasu
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • otwartość na zmiany

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • możliwość pracy w zgranym zespole dużej, międzynarodowej organizacji uznawanej za światowy wzorzec w zakresie jakości i rzetelności
  • podjęcie współpracy na podstawie umowy zlecenie lub kontraktu B2B do końca roku 2024
  • zaangażowanie w wymiarze ok. 20-40 godzin tygodniowo z przewagą dostępności w godzinach biznesowych – wymiar uzależniony od możliwości kandydata/kandydatki
  • tryb pracy 100% zdalny (ewentualnie w ramach wyjątku wsparcie targów/konferencji – do uzgodnienia)

Required profile

Experience

Industry :
Wholesale
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Collaboration
  • Time Management
  • Adaptability
  • Microsoft Office
  • Verbal Communication Skills