Match score not available

Cloud DevOps Engineer

Minimum 3 years experience in similar role., Practical experience with AWS, Azure or GCP., Experience in automation using Terraform, Ansible, Jenkins., Familiarity with Docker, Kubernetes and container technologies., Ability to write scripts in Python, Bash or similar languages..

Key responsabilities:

  • Manage CI/CD processes in cloud environments.
  • Implement and maintain cloud infrastructure using IaC tools like Terraform, Ansible.
  • Monitor, optimize, scale production environments in the cloud.
  • Ensure high availability, security, performance of infrastructure.
  • Resolve infrastructure and application issues, support development teams.
EAGERDEVS.COM TPE https://www.eagerdevs.com
2 - 10 Employees
See more EAGERDEVS.COM offers

Logo Jobgether

Your missions

Twoje zadania:
  • Zarządzanie i automatyzacja procesów CI/CD w chmurze (AWS, Azure, GCP).
  • Wdrażanie i utrzymanie infrastruktury chmurowej z wykorzystaniem narzędzi IaC (Infrastructure as Code) takich jak Terraform, Ansible.
  • Monitorowanie, optymalizacja i skalowanie środowisk produkcyjnych w chmurze.
  • Zapewnienie wysokiej dostępności, bezpieczeństwa oraz wydajności infrastruktury.
  • Rozwiązywanie problemów z infrastrukturą i aplikacjami oraz wsparcie zespołów developerskich.
  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej oraz udział w projektach migracyjnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość chmur: Praktyczne doświadczenie w pracy z AWS, Azure lub GCP.
  • Automatyzacja: Doświadczenie w automatyzacji procesów z wykorzystaniem narzędzi takich jak Terraform, Ansible, Jenkins.
  • Konteneryzacja: Znajomość Docker, Kubernetes oraz innych technologii kontenerowych.
  • Skrypty: Umiejętność pisania skryptów w Pythonie, Bash lub podobnych językach.
  • Monitoring: Doświadczenie w monitorowaniu środowisk chmurowych (Prometheus, Grafana, ELK).
  • Bezpieczeństwo: Zrozumienie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa chmury.
Mile widziane:
  • Certyfikaty związane z chmurą (AWS Certified Solutions Architect, Google Cloud Professional DevOps Engineer itp.).
  • Doświadczenie z konfiguracją sieci w chmurze.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania logami i incydentami.
  • Umiejętność pracy w środowisku Agile/Scrum.

Required profile

Experience

Hard Skills

Soft Skills

  • verbal-communication-skills
  • Teamwork