Match score not available

Concierge ds. Szkoleń

Full Remote
Experience:
Entry-level / graduate

Experience in client management and advisory, Relationship-building skills, Interest in HR and personal development.

  • Act as an influencer on LinkedIn promoting a wide range of HR trainings, Assess client needs and provide personalized training solutions, Expand training portfolio from 3-5 courses with option to extend
IntRec AI Recruitment
11 - 50 Employees
See more IntRec AI Recruitment offers

Logo Jobgether

Your missions

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Naszym klientem jest agencja outsourcingu sprzedaży 360 stopni, która specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju kursów, oprogramowań typu SaaS i rozwiązań B2B. Dołączając do zespołu naszego klienta, otrzymasz szansę na stały rozwój oraz pracę nad projektami, które sam wybierzesz z naszego portfolio.

Nasz klient poszukuje Concierge ds. Szkoleń, który pomoże klientom w wyborze najlepszych rozwiązań szkoleniowych. Jeśli masz pasję do pracy z ludźmi i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze HR, ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje Główne Zadania

  • Działanie jako influencer na LinkedIn i promocja szerokiej gamy szkoleń HR.
  • Badanie potrzeb klientów i dostarczanie im spersonalizowanych rozwiązań szkoleniowych.
  • Rozbudowa portfolio szkoleń od trzech do pięciu kursów z możliwością poszerzenia do kilkunastu pozycji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientami i doradztwie oraz umiejętność budowania relacji.
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu w mediach społecznościowych.
  • Zainteresowanie obszarem HR i chęć ciągłego rozwoju.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery i rozwój projektów szkoleniowych.

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate

Soft Skills

  • Mentorship
  • Willingness To Learn
  • Collaboration