Match score not available

Key Account Manager B2B

Minimum 1 year sales experience, Experience in energy/solar industry is a plus, Strong communication skills and goal-oriented mindset, Ability to work independently with proactive attitude, Excellent organizational skills, reliability, and punctuality, Ability to handle customer objections, Valid driver's license, Ambitious and eager for professional development.

Key responsabilities:

  • Build key client network
  • Lead end-to-end sales process
  • Sell and present innovative energy products (electricity, gas, solar)
  • Enhance expertise in energy sector
  • Participate actively in industry and sales training
Blue Tank Startup https://bluetank.pl/
11 - 50 Employees
See more Blue Tank offers

Moim klientem jest rewolucyjny startup, którego trzon stanowią trzej niekwestionowani potentaci w swoich dziedzinach! Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w Sandler Training Polska, światowym koncernie E.ON oraz liderze rynku czystej energii - Fortum, Blue Tank ma na celu diametralną zmianę podejścia do doradztwa i obsługi klientów biznesowych w zakresie optymalizacji kosztów energii.

Blue Tank jest zgrupowaniem pasjonatów energii, którzy nie boją się wyzwań i wiedzą, jak zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Podejście jest zupełnie inne niż w przypadku typowych firm energetycznych. Priorytetem jest zawsze klient i jego potrzeby, a celem jest zapewnienie mu idealnie dopasowanych rozwiązań technologicznych, fachowej obsługi oraz poczucia bezpieczeństwa na długie lata po zakończeniu inwestycji. Czy jesteś gotów dołączyć do rewolucyjnej misji?

Twój zakres obowiązków:

  • Zbudowanie własnej sieci kluczowych klientów
  • Prowadzenie sprzedaży end-to-end
  • Sprzedaż i przedstawianie innowacyjnych produktów w zakresie energii elektrycznej, gazu, fotowoltaiki i magazynów energii
  • Poszerzanie eksperckiej wiedzy z zakresu energetyki i OZE
  • Aktywny udział w szkoleniach branżowych i sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i sukcesy w aktywnej sprzedaży min. 1 rok
  • Doświadczenie w branży energetycznej/fotowoltaicznej będzie atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na cel
  • Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, dokładność, terminowość
  • Umiejętność pracy z obiekcjami klienta
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ambicja i chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy:

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz atrakcyjnym systemem prowizyjnym w modelu B2B, co pozwoli Ci na osiąganie wysokich dochodów związanych z Twoją pracą.
  • Ekskluzywny program szkoleniowy oparty o model Sandler Selling System, który pomoże Ci w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych oraz eksperckie szkolenia z branży energetycznej i fotowoltaicznej.
  • Pełen dostęp do narzędzi potrzebnych do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy.

W  firmie nie tylko możesz się rozwijać zawodowo, ale także realizować swoje pomysły i pracować w partnerskiej atmosferze. Jeśli jesteś ambitny, nastawiony na osiąganie celów i poszukujesz pracy w dynamicznym środowisku, Blue Tank to idealne miejsce dla Ciebie!

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Proactivity
  • Independent Thinking
  • Accountability
  • Verbal Communication Skills
  • Persistence