Match score not available

PHP Developer

72% Flex

5+ years experience in commercial projects, Excellent PHP and Symfony knowledge, Good understanding of PSR, OOP, Dependency Injection, REST API, Doctrine, Experience with MySQL/PostgreSQL, Docker, CD/CI, Strong understanding of programming best practices.

Key responsabilities:

  • Developing high-quality code
  • Participating in product development, architecture design, technology selection, stakeholder communication, and presentations
EAGERDEVS.COM TPE http://www.eagerdevs.com
2 - 10 Employees
See more EAGERDEVS.COM offers

Logo Jobgether

Your missions

Zakres Twoich obowiązków:

Tworzenie wysokiej jakości kodu

Uczestnictwo w rozwoju produktów, także projektowaniu architektury, wyborze technologii, kontaktowaniu się z interesariuszami i prezentacjach​

Must-haves:

5+ lata doświadczenia w realizacji projektów w środowiskach komercyjnych

Świetna znajomość PHP

Świetna znajomość Symfony

Dobra znajomość PSR, OOP, Dependency Injection, REST API, Doctrine

Dobra znajomość MySQL/PostgreSQL

Dobra znajomość Dockera i CD/CI

Świetna znajomość dobrych praktyk programowania (Clean Code, SOLID, TDD)

Nastawienie na pracę zespołową i otwarty umysł

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy z JavaScript / ReactJS

Doświadczenie w pracy z API Platform

Doświadczenie w pracy z GitLabem i Jira

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • open-mindset