Match score not available

Freelance Prodajni Predstavnik

Remote:
Full Remote
Contract:
Salary:
300 - 300K yearly
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Excellent communication and presentation skills, Ability to work independently and manage time effectively, Ambitious, motivated, and comfortable interacting with others, Capable of generating leads and selling products, Preferred candidates with field sales experience.

Key responsabilities:

  • Find clients and send offers
  • Integrate clients and receive commission
  • Manage your own schedule and priorities
  • Use high-quality POS technology solutions
  • Participate in training and support sessions
Teya Fintech: Finance + Technology Large https://teya.com/
1001 - 5000 Employees
See more Teya offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Company Description

Pridruži se našem timu kao neovisni prodajni agent:

Jesi li proaktivna osoba koja voli pričati s ljudima i provoditi puno vremena na terenu? Imaš odlične komunikacijske vještine i voliš se baviti prodajom? Imaš široku mrežu kontakata u ugostiteljstvu, maloprodaji i beauty industriji ili si jednostavno osoba koja u imeniku ima čovjeka za što god zatreba?

Teya je u kontinuiranoj potrazi za većim brojem Freelance Prodajnih Agenata koji će predstavljati i prodavati naše usluge za obradu plaćanja malim i srednje velikim tvrtkama.
Zadatak je jednostavan: pronađi klijenta, pošalji mu ponudu, unesi ga kao korisnika i komisija ubrzo sjeda na tvoj račun.

Imaš li svoju firmu ili obrt? Odlično! Za tebe imamo spreman ugovor o trgovinskom zastupanju!

Nemaš firmu niti obrt? Također nema problema, isplatit ćemo te putem ugovora o djelu!

O Teyi:
Teya postoji kako bi osigurala da svaka mala i rastuća tvrtka u Europi ima priliku uspjeti. Naš cilj je postati najtraženije softversko rješenje za ove tvrtke u Europi, pojednostavljujući im svakodnevne aktivnosti i pomažući im da lakše upravljaju svojim poslovanjem. Teya je osnovana 2019. godine i danas ima preko 1000 zaposlenika i 300,000 klijenata diljem Europe. Naši lime-zeleni POS terminali su osmišljeni da olakšaju život vlasnicima poslovanja i predstavljaju jedne od najmodernijih i najefikasnijih platnih terminala na tržištu. Ako često plaćate karticom, velika je vjerojatnost da ste već došli u doticaj s nekim od naših terminala!

Job Description

Prednosti rada s nama:

  • Fleksibilnost: Radi po svojim uvjetima, upravljaj svojim rasporedom i određuj svoje prioritete
  • Neograničen potencijal zarade: Sustav provizije s visokim nagradama temeljen na učinku i s neograničenim potencijalom zarade
  • Neovisnost: Sloboda vođenja vlastitog posla uz korištenje naše podrške i resursa
  • Vrhunska rješenja: Rad s vrhunskom tehnologijom prihvata kartica i POS uređajima koji su jedni od najkvalitetnijih na tržištu
  • Obuka i podrška: Organiziriamo detaljnu obuku kako bismo te što bolje upoznali s našim uslugama te osiguravamo kontinuiranu podršku za sva dodatna pitanja koja se mogu pojaviti u bilo kojem trenutku tijekom tvog rada

Qualifications

Što tražimo od tebe:

  • Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Sposobnost samostalnog rada i učinkovitog upravljanja vremenom
  • Ambicioznost, motiviranost i ugodnost u interakciji s drugim ljudima
  • Sposobnost generiranja potencijalnih klijenata, predstavljanje te uspješna prodaja naših proizvoda i usluga
  • Prednost imaju kandidati s iskustvom u terenskoj ili face-to-face prodaji te kandidati sa širokom mrežom kontakata unutar maloprodaje, ugostiteljstva i srodnih sektora

Additional Information

Ako ti ove informacije zvuče zanimljivo i želiš raditi po svojim uvjetima uz neograničenu mogućnost zarade, bit će nam drago da nam se pridružiš!

Required profile

Experience

Industry :
Fintech: Finance + Technology
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Time Management
  • Sales
  • Proactivity
  • Self-Motivation