Match score not available

UX Designer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

3+ years of UI design experience for SaaS B2B, Good knowledge of design tools, Experience in user research and analysis, Proficient in English (C1), Knowledge of HTML, CSS, JavaScript is a plus.

Key responsabilities:

  • Design and develop user interfaces for SaaS B2B software.
  • Conduct research and analyze user needs and behaviors.
  • Create prototypes, wireframes, and visualizations.
  • Collaborate with IT team for project implementation.
BaseLinker Scaleup https://baselinker.com/
51 - 200 Employees
See more BaseLinker offers

Logo Jobgether

Your missions

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko UX Designer który/która wesprze nas w rozwoju naszej aplikacji, z której codziennie korzysta kilkanaście tysięcy użytkowników.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika dla oprogramowania typu SaaS B2B
  • dobra znajomość narzędzi projektowych, takich jak Sketch, Figma czy Adobe XD
  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań i analiz użytkowników oraz wdrażania wyników tych badań do projektów
  • znajomość HTML, CSS i JavaScript będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra komunikacja
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (C1)
  • znajomość rynku narzędzi z obszaru ecommerce SaaS B2B będzie dodatkowym atutem

Zadania

  • projektowanie i rozwijanie interfejsów użytkownika dla oprogramowania typu SaaS B2B
  • przeprowadzanie badań i analiz dotyczących potrzeb użytkowników oraz ich zachowań
  • tworzenie prototypów, wireframe'ów i wizualizacji interfejsów użytkownika
  • współpraca z zespołem IT w celu wdrożenia projektów

Oferujemy

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • Communication
  • Teamwork